Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


15 грудня 2014 р. 20:36:38

Святий пророк Авакум

Святий пророк Авакум

Святий пророк Авакум

Святий пророк Авакум, один із 12-ти малих пророків, походив з коліна Симеонова, пророкував біля 650 року по Різдві Христовім. Пророк Авакум передбачив поразку Єрусалимського храму, Вавілонське завоювання і повернення полонених на вітчизну. Під час боротьби з вавилонянами пророк відійшов у Аравію, де з ним відбулося видіння. Одного разу він ніс обід женцям, і йому явився Архангел Господній і одномоментно переніс його силою власного духу в Вавилон, де він мучився у в'язниці як пророк Даниїл. Також, їжею, що призначалася для женців, вгамував голод свій. Після завершення боротьби з вавилонянами пророк Авакум повернувся в рідну батьківщину і помер у глибокій старості. При святому Константинопольському королі Феодосії Молодшому (408-450) були знайдені його мощі.

https://www.youtube.com/embed/ba70SyDtnls

В основному замітки про Християн та Християнство. Але в кожній замітці є щось особливе і різне. Також можна знайти щось подібне до змісту що є розміщене на порталі. Розміщення заміток по логічній подібності. Можливо Вас зацікавить цей перелік посилань більше як основний текст. Але не забувайте що основне на цьому порталі є не інформація а Бог.

Посилання більш наближені за тематикою допоможуть знайти те що Вам потрібно і для покращення вашої орієнтації на цьому порталі.

Перелік посилань:

Зарваниця :: Святий пророк Авакум :: Сподобалось258


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарій

Від користувача 69# Archi

Із кожним словом стає ясніший Бог та його сила надзвичайна. Дякую Зарванице що розміщаєте нагадування про пророків. Дуже цікаво читати. 69# Archi
Коментарій

Від користувача 29# Doleche

Зарваниця знову порадувала. Один із величних пророків. Передбачив стільки речей із майбутнього Єрусалиму. 29# Doleche
Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×