Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


24 грудня 2014 р. 20:57:21

24 грудня день вшанування преподобного Даниїла Стовпника.

24 грудня день вшанування преподобного Даниїла Стовпника.

24 грудня день вшанування преподобного Даниїла Стовпника.

Преподобний Даниїл народився близько 410 року в Месопотамії, в містечку під назвою Самосати. Його народження було дивом для його матері, Марти, яка досить довго не могла мати дітей, проте не покидала надії і щиро молилася до Бога. І Бог почув її молитви адже вже за якийсь час в неї народився син. Новонародженого сина мати пообіцяла віддати до монастиря.
Довгий час, а саме до п'ятирічного віку хлопчик жив без імені, та одного разу батьки привели його до місцевого монастиря. Ігумен цього монастиря наказав принести йому одну з храмових книг і випадково розгорнувши її натрапив на слова пророка з іменем Даниїл, це було певним знаком для батьків і вони назвали його іменем цього пророка. В той самий день мати з батьком хлопчика попросили ігумена аби він забрав їхнього сина до монастиря,але ігумен відмовив їм сказавши що він надто ще маленький для монастиря.
У віці 12 років юнак сам пішов до монастиря, нікому не сказавши куди іде та батьки зрозумівши де він може бути дуже зраділи і попрямували за ним до монастиря.Там вони його побачили все ще у звичному одязі вони почали просити ігумена аби той постригти його в монахи.
Ігумен остриг хлопця в недільний день,проте попросив батьків аби вони не навідували сина дуже часто.
Одного дня ігумен монастиря ігумен монастиря взяв хлопця щоб провідати Симеона Стовпника.Той напророчив юнаку що той звершить такий самий подвиг як і він. Даниїл з ігуменом повернулись до монастиря де хлопець продовжив жити затвірником аж поки вночі йому не явилось видіння яке вказало хлопцеві де він має звершувати подвиг. Преподобний пішов до пустелі ,взявши з собою двох учнів, які згодом звели йому стовп на якому преподобний Даниїл провів 33 роки. За роки що преподобний провів на стовпі до нього приходило дуже багато недужих, біснуватих та інших людей які просили в святого допомоги і молитви і отримували сцілення.
Помер преподобний Даниїл у віці 80 років.

https://www.youtube.com/embed/_EeSYZWNHf4

В основному замітки про Християн та Християнство. Але в кожній замітці є щось особливе і різне. Також можна знайти щось подібне до змісту що є розміщене на порталі. Розміщення заміток по логічній подібності. Можливо Вас зацікавить цей перелік посилань більше як основний текст. Але не забувайте що основне на цьому порталі є не інформація а Бог.

Посилання більш наближені за тематикою допоможуть знайти те що Вам потрібно і для покращення вашої орієнтації на цьому порталі.

Перелік посилань:

Зарваниця :: 24 грудня день вшанування преподобного Даниїла Стовпника. :: Сподобалось325


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарій

Від користувача 16# ACho

Велика сила волі що дається з неба. Не кожен на таке піде... Слава всевишньому, матінко Божа Зарваницька молися за нас.. 16# ACho
Коментарій

Від користувача 13# Diven

Святий Даниїл замов словечко за нас в Бога :) 13# Diven
Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×