Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


28 грудня 2014 р. 16:39:59

Сьогодні 27 грудня ми вшановуємо святих мучеників Тирса,Левкія, Калиника та Филимона.

Сьогодні 27 грудня ми вшановуємо святих мучеників Тирса,Левкія, Калиника та Филимона.

Сьогодні 27 грудня ми вшановуємо святих мучеників Тирса,Левкія, Калиника та Филимона.

Святі мученики ці постраждали в часи панування імператора Деція.Один ігемон на ім’я Кумврикій що прийшов правити в їх місто був язичником.Він дуже часто вчиняв ідолопоклонство, приносив жертви язичницьким божкам та створював все нові капища для поклоніння їм. Та біда в тому що він не тільки захоплювався цим сам але їй підкупляв звичних людей або змушував жителів до цього дійства часто погрожуючи їм.
Один із громадян ,що носив ім’я Левкій бачучи це дуже переживав за це,оскільки був християнином. Він досить довго мовчав на таке безчинство та одного разу не втерпів і дорікнув ігемону що той не тільки грішить проти Бога та ще й інших до цього заохочує ба навіть змушує тим самим торуючи їм дорогу в пітьму. Почувши це Кумврикій розлютився через правду сказану йому і наказав жорстоко побити Левкія. Левкій мужньо терпів побиття і катування , неустанно повторююч молитви а коли його наказали вбити через усікновення він йшов наче на шлюб а не на страту. Слава про ігемонову жорстокість розійшлась навсебіч і була почута чоловіком на ім’я Тирс. Цей чоловік не був охрещений , але збирався охреститись у вірі християнській. Тирс підійшов до ігемона і привітався з ним ,Кумврикій відповів йому привітанням та потім Тирс нагадав йому про всі його безчинства проти віри християнства на що ігемон відповів йому що Тирс хворий на віру християнську і повинен зараз же вчинити жертвоприношення або ж той його покарає. Тирс попросив його покаятись і негайно вчинити хвалу Господу.
Розлючений Кумврикій наказав на ті слова побити Тирса, виколоти йому очі ,завязати ремені на ньому і волокти по землі. Тирса волокли по землі,усі його суглоби повитягувались і страшно боліли та він терпів і навіть посміхався попри завдані йому рани через що ігемон лютував ще дужче.Врешті він наказав розлити по тілі чоловіка розпечене олово та раптом олово наче рікою розлилось по невірних Господу і скалічило їх а мученик Тирс встав цілком здоровий і не скалічений, ба навіть відновився його зір.Всі хто був присутній при тому здивувалися з чуда цього і навіть кат вражений був. Та Кумврикій звелів чарівнику наслати на нього страшну кару і зробив це чарівник та Тирс зтерпів і ці муки.
Вночі коли його відвели в вязницю він молився до Бога щоб той вділив йому тайну хрещення і в ту ж мить кайдани на ногах та руках розійшлися і вийшов він вільний і пішов до єпископа місцевого, що в той час переховувався через гоніння християн . Побачивши Тирса єпископ якого було звати Філей впав до його ніг бо багато чув про цього чоловіка і дуже шанував його. Тирс побачивши що той схиляє перед ним голову сказав що він прийшов до нього аби охреститися і Філей послухавши Тирса відразу охрестив його. Одразу по хрещенню Тирс , якого вело божественне світло і ангели , повернувся до темниці і почав молитися.
В той час один із приятелів і однодумців царя що носив імя Силван спитав у нього влади аби перевірити чи вірні йому кати що мають на меті знищити в тих місцях зерно християнства. Прибувши у місто він почув про Тирса, якого за словами катів не могло скалічити жодне катування. Силван звелів привести мученика до себе, одночасно приносячи жертви Дію. На наступний день Кумврикій і Силван вирішили вчинити суд над святим і засівши почали придумувати нове покарання для Тирса, та Тирс не перестаючи молитись напророчив їм скору загибель і невдовзі вони обоє заслабли і скінчилось життя їхнє.Навіть земля не схотіла прийняти тіла цих грішників допоки Тирс не помолився за них.
Скоро по загибелі Кумврикія до влади прийшов не менш злостивий ігемон Вавда. Почувши про Тирса він наказав привести його до себе та побачивши непохитність мученика в вірі своїй наказав запхати його у міх і кинути далеко в море. Та чудом міх розвязався і пута зникли і зявилися ангели Господні що витягли мученика з води і вивели на суходіл.Побачивши це слуги ігемона поспішили до нього і доклали про це, вражені. Ігемон поспішив побачити це і сам побачивши все на власні очі сказав що це дивовижна магія але і вона не допоможе Тирсу. Далі він і його наступники і далі продовжували катувати Тирса та він все мужньо терпів а його подвиги навертали до віри Христа не один десяток людей.

https://www.youtube.com/embed/DKg_BQXdUcM

В основному замітки про Християн та Християнство. Але в кожній замітці є щось особливе і різне. Також можна знайти щось подібне до змісту що є розміщене на порталі. Розміщення заміток по логічній подібності. Можливо Вас зацікавить цей перелік посилань більше як основний текст. Але не забувайте що основне на цьому порталі є не інформація а Бог.

Посилання більш наближені за тематикою допоможуть знайти те що Вам потрібно і для покращення вашої орієнтації на цьому порталі.

Перелік посилань:

Зарваниця :: Сьогодні 27 грудня ми вшановуємо святих мучеників Тирса,Левкія, Калиника та Филимона. :: Сподобалось315


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарій

Від користувача 85# UnionLord

Скільки чудес створено Богом на землі. Лише дещо чуєш від батьків - що є святі. Але як у вакуумі більше залишається.. Шкода. 85# UnionLord
Коментарій

Від користувача 33# Tvarinka

Всі стихії що Богом створені підкорилися та спасали святих від загибелі для слави Бога. 33# Tvarinka
Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×