Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


28 грудня 2014 р. 17:09:31

28 грудня Неділя святих праотців.

28 грудня Неділя святих праотців.

28 грудня Неділя святих праотців.
Про вшанування святих праотців світу відомо ще з 4 століття нашої ери. Відомо що з самого початку вшанування святих праотців згадували лише Авраама ,Якова та Ісаака. Саме цих трьох святих згадується і в святих Літургіях .
Свята церква в житті цих святих бачить часто пророче значення, наприклад в тім як Авраам хотів принести свого сина Ісаака в жертву Богу вбачається жертва Христа, його смерть за рід людський.
Святими праотцями вважаються:Адам, Сиф, Енос, Кенан, Малелеїл , Яред, Енох, Мафусаїл, Ламех, та Ной.
Разом і з ними шануються і вважаються праотцями і таку святі :Праведний Авель, син Адама;
Праведний Сим, син Ноя;Праведний Яфет, син Ноя;Праведний Арфаксад, син Сима;
Праведний Каїнан, син Арфаксада;Праведний Сала, син Каїнана;Праведний Евер, син Сали;
Праведний Фалек, син Евера;Праведний Рагав, син Фалека;Праведний Серух, син Рагава;
Праведний Нахор, син Серуха;Праведний Фарра, син Нахора.
До праотців відносяться теж і праведні Йоаким та Анна, батьки Богородиці, і праведний Йосип, обручник Богородиці. Ці святі, що є найріднішими Христа та апостол Яків а також цар Давид, називаються Богоотцями.

https://www.youtube.com/embed/s0UBNC3gh2U

В основному замітки про Християн та Християнство. Але в кожній замітці є щось особливе і різне. Також можна знайти щось подібне до змісту що є розміщене на порталі. Розміщення заміток по логічній подібності. Можливо Вас зацікавить цей перелік посилань більше як основний текст. Але не забувайте що основне на цьому порталі є не інформація а Бог.

Посилання більш наближені за тематикою допоможуть знайти те що Вам потрібно і для покращення вашої орієнтації на цьому порталі.

Перелік посилань:

Зарваниця :: 28 грудня Неділя святих праотців. :: Сподобалось285


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарій

Від користувача 24# Funtic

Дякую Зарваниці за таку цікаву розповідь:) 24# Funtic
Коментарій

Від користувача 54# Kopik

Слава Богу. Слава за вибраних людей ! 54# Kopik
Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×