Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


1 січня 2015 р. 16:54:10

31 грудня пам'ять святого мученика Севастіана

31 грудня пам'ять святого мученика Севастіана

31 грудня пам'ять святого мученика Севастіана
Мученик Севастіян був народжений у місті Нарбон що знаходився у Галлії. Для навчання він переїхав до Медіолану(сучасний Мілан). При імператорах Діоктеліані та Максиміані значився начальником варти. Він користувався великою пошаною через свою хоробрість ,мудрість та справедливість. А ще він дуже помагав християнам адже і сам був таємним християнином. Та дізнавшись про його віру імператор Діоктеліан допитав його і зрозумівши що свою віру він не зрадить наказав вивезти його за межі Риму ,привязати до дерева та розстріляти з луків.
Коли жінка на ім’я Кастула пішла за місто аби знайти тіло чоловіка для поховання то знайшла його живим і привела додому до себе. Згодом його рани загоїлись а хмісцеві християни стали вмовляти його покинути Рим аби запобігти смерті але той відмовився і пішов назустріч імператорам до язичницького храму де і привселюдно звинуватив їх у безчесті.
Обурений імператор наказав стратити Севастіана на іподромі.Коли мученика вбили то тіло його кинули наче сміття до рову. Тієї ж ночі він наснився одній християнці і попросив її віднайти його тіло і схоронити в підземних катакомбах. Що вона і зробила.

https://www.youtube.com/embed/E7X-t_M7Gys

В основному замітки про Християн та Християнство. Але в кожній замітці є щось особливе і різне. Також можна знайти щось подібне до змісту що є розміщене на порталі. Розміщення заміток по логічній подібності. Можливо Вас зацікавить цей перелік посилань більше як основний текст. Але не забувайте що основне на цьому порталі є не інформація а Бог.

Посилання більш наближені за тематикою допоможуть знайти те що Вам потрібно і для покращення вашої орієнтації на цьому порталі.

Перелік посилань:

Зарваниця :: 31 грудня пам'ять святого мученика Севастіана :: Сподобалось314


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарій

Від користувача 69# Archi

Святий Божий мученику молися за наш грішних. Випроси в Бога миру між народами світу цього земного. Милостивий Господе пробач наші гріхи. Зарванице як хочеться до тебе зараз. Дякую адмінстраторам що розміщаєте замітки цікаві. 69# Archi
Коментарій

Від користувача 87# FauioAl

Вітаю із новорінчими святами Зарваницький Духовний центр а також цн інформаційний портал. Дуже Вам вдячний за інформацію, цікаві розповіді та новини. 87# FauioAl
Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×