Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


3 січня 2015 р. 22:33:16

2 січня пам'ятаємо священномученика Ігнатія Богоносця

2 січня пам'ятаємо священномученика Ігнатія Богоносця

2 січня пам'ятаємо священномученика Ігнатія Богоносця

Святий Ігнатій народився в Сирії в останні роки життя Ісуса Христа і за легендою був тою самою дитиною яку Господь взяв на руки і сказав що якщо апостоли не зміняться і не будуть поводитись і так чисто як діти то ніколи не потраплять у Царство Небесне. Богоносцем ж його було названо за те що він в серці своєму носив ім’я Христове і часто молився йому. Святий був учнем Івана Богослова, і згодом став єпископом Антиохійським, що в Сирії де і правив церквою сорок років.Та якось в Антіохію приїхав римський імператор Траян, який почувши про Ігнатія і про те що він вчить Божого слова, закликає жити в бідності, берегти дівоцтво та відмовитися від жертвоприношення язичницьким божкам дуже розлютився і наказав схопити його і привезти до Риму судити. Впродовж довгого шляху у Рим він продовжував укріпляти тамтешніх християн у їхній вірі а також написав декілька листів до церковних громад.
По приїзді до Риму святого Ігнатія багато з християн, які шанували його робили спроби звільнити його від смерти адже на суді йому присудили смерть через зїдження дикими звірами та Ігнатій відповів що вони мусять дозволити йому стати поживою для диких тварин, аби швидше зустрітися із Господом і що він як зерно Боже мусить бути перемелений зубами хижаків аби стати чистим хлібом Христовим.
Тіло святого було розірване хижими тваринами у 107 році в Колізеї, за наказом імператора Траяна. Люди, що шанували святого після смерті його позбирали його рештки і поховали у Римі, та пізніше були перевезені до Антіохії, де були перепоховані у передмісті. 450 року їх перепоховади до новозбудованої церкви , яку звели на місці храму язичницької богині а вже у сьомому столітті їх перенесли до Риму у храм святого Климента де вони знаходяться і досі.
Відомо що мощі святого Ігнатія прославлені численними чудами і за допомогою них зцілилося багато осіб.

https://www.youtube.com/embed/H7aNp7LXY1Y

В основному замітки про Християн та Християнство. Але в кожній замітці є щось особливе і різне. Також можна знайти щось подібне до змісту що є розміщене на порталі. Розміщення заміток по логічній подібності. Можливо Вас зацікавить цей перелік посилань більше як основний текст. Але не забувайте що основне на цьому порталі є не інформація а Бог.

Посилання більш наближені за тематикою допоможуть знайти те що Вам потрібно і для покращення вашої орієнтації на цьому порталі.

Перелік посилань:

Зарваниця :: 2 січня пам'ятаємо священномученика Ігнатія Богоносця :: Сподобалось367


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарій

Від користувача 29# Doleche

Святий мученик що вважав себе меншим за всіх а був надзвичайно велеким в очах Божих. 29# Doleche
Коментарій

Від користувача 48# Hluk

Дивовижна розповідь. Скільки Бог посилав своїх вибранців. Закінчувалось нажаль трагічно.... 48# Hluk
Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×