Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


5 січня 2015 р. 21:19:46

5 грудня є днем вшанування десяти мучеників з Криту.

5 грудня є днем вшанування десяти мучеників з Криту.

5 грудня є днем вшанування десяти мучеників з Криту.

Якось імператор Римський Декій назначив на правління Критом собі одноіменного Декія який крім імені був схожим на імператора ще й ненавистю і переслідуванням християн тому щойно приїхавши до Криту він наказав віднайти всіх християн, схопити ї увязнити їх. Декій розважався тим що вигадував різні катування для християн а ще способи їх вбити.Зовсім скоро до нього привели і десятьох молодих чоловіків що паоходили із різних міст та однаково прагнули царства Божого.Звали їх Феодул,Саторнін,Євпор,Геласій та Євнікіан,Зотік,Помпій ,Агафопус , Василій та Єварест.
Юнаки були надзвичайно твердими в вірі своїй, адже вся фантазія Декія спрямована на їх катування скінчилася бо вони перетерпіли всякі муки та лишилися вірними християнству.
Та Декій ніяк не міг вгомонитися і на суді вирішив знову піддати їх страшним катуванням.Катування за катуванням хлопці все твердили що являються християнами а Декій все більше злостився відчуваючи що правда все таки стоїть за цими терпеливими мучениками. Та терпіння правителя увірвалося і він наказав усім відсікти їхні голови. Хлопці дуже молилися до Бога в час смерти і навіть раділи що скоро побачуть його.
Після того як цим мученикам відсікли голови правитель і судді та кати пішли звідти, натомість місцеві християни взяли тіла юнаків цих і поховали їх .
Пізніше їх тіла були перенесені їз Алонії в Гортину.

https://www.youtube.com/embed/qHPg59ith9g

В основному замітки про Християн та Християнство. Але в кожній замітці є щось особливе і різне. Також можна знайти щось подібне до змісту що є розміщене на порталі. Розміщення заміток по логічній подібності. Можливо Вас зацікавить цей перелік посилань більше як основний текст. Але не забувайте що основне на цьому порталі є не інформація а Бог.

Посилання більш наближені за тематикою допоможуть знайти те що Вам потрібно і для покращення вашої орієнтації на цьому порталі.

Перелік посилань:

Зарваниця :: 5 грудня є днем вшанування десяти мучеників з Криту. :: Сподобалось261


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарій

Від користувача 90# Ankora

Велика кількість мучеників які заради Христа одостоїлися вінця небесного. Любов цих людей велика як їхнє прощення наших прогрішень. 90# Ankora
Коментарій

Від користувача 98# Erik

Божа милість та благодать чисельна. Шкода що ми її не помічаємо у власному житті через клопоти та триврги. Дякую тобі Боже наш. 98# Erik
Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×