Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


8 січня 2015 р. 22:40:53

6 січня день памяті преподобної мучениці Євгенії

6 січня день памяті преподобної мучениці Євгенії

6 січня день памяті преподобної мучениці Євгенії

Євгенія, що була за походженням римлянкою та жила в Олександрії .Туди вони переїхали з батьком на імёя Філіпп,який був посланий в Олександрію імператором Комодом як правителем Єгипту.
Євгенія славилась своєю красою та розумом тому не дивно що багато юнаків пропонували їй заміжжя, та дівчина не поспішала ставати заміжньою адже серце її заполонила любов до Бога.Одного разу перевдягнувшись у чоловіка вона з двома своїми слугами пішла до чоловічого монастиря де і отримала хрещення.
Одного разу монастир відвідала молодиця на імення Меланія. Нею заволоділа пристрасть до молодого юнака і вона дуже захотіла близості з ним та отримавши відмову вирішила наговорити на Євгенію, незнаючи що насправді вона є жінкою. Євгенію притягли до суду до її ж власного батька, де вона змушена була відкрити правду про те хто вона є.
Батько побачивши її заплакав і зрадів адже весь цей час думав що його донька загинула.Згодом родина Євгенії вся охрестилася і увірувала в Господа а її батько навіть став місцевим єпископом. Щоправда скоро радість змінилася горем,адже новий правитель таємно відіслав до Філіпа убивць, боячись бути звергнутим з престолу.Отримавши значні поранення батько Євгенії помер за три дні після цього. Мати Євгенії забрала своїх дітей та повернулась до Риму де дівчина далі продовжувала жити монашим життям. Вона навернула до віри християнської дуже багатьох людей, особливо жінок. А під час нового переслідування християн навіть переховувала багатьох з них. Почула якось про неї молода римлянка Васілла. Вона слухаючи вчення які їй розповідала Євгенія також увірувала і охрестилась та була зраджена своєю служницею яка про це доповіла нареченому Васілли Помпею.Помпей вимагав від неї пояснень та вона відмовилась за це одружуватись з ним і за це була скарана ножем. Помпей пожалівся на християн,бо вони сповідували безшлюббя і за те багато з християн були скарані на смерть. Святу Євгенію насильно привели до язичницького храму та щойно вона стуцпила крок капище відразу ж було зруйноване, потім мученицю кинули у річку Тібр з каменем та вона залишилась неушкодженою, так само вона не постраждала і від вогню. Потім її кинули в рів ,де вона лежала десять днів і де їй зявився Господь і повідомив їй що вона помре в день Різдва Христового. Так і сталося, вона померла в 262 році в день Різдва Христового.

https://www.youtube.com/embed/Rfy3QcWhrsw

В основному замітки про Християн та Християнство. Але в кожній замітці є щось особливе і різне. Також можна знайти щось подібне до змісту що є розміщене на порталі. Розміщення заміток по логічній подібності. Можливо Вас зацікавить цей перелік посилань більше як основний текст. Але не забувайте що основне на цьому порталі є не інформація а Бог.

Посилання більш наближені за тематикою допоможуть знайти те що Вам потрібно і для покращення вашої орієнтації на цьому порталі.

Перелік посилань:

Зарваниця :: 6 січня день памяті преподобної мучениці Євгенії :: Сподобалось312


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарів що до замітки не знайдено!

Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×