Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


8 січня 2015 р. 23:15:53

7 січня - Різдво Христове Бога і Спасителя нашого Ісуса Христа

7 січня - Різдво Христове Бога і Спасителя нашого Ісуса Христа

7 січня - Різдво Христове Бога і Спасителя нашого Ісуса Христа

Бог наш Ісус Христос, Спаситель, з'явився від Пресвятої Діви Марії за царювання імператора Октавія Августа в місті Віфлеємі.

Август віддав наказ створити народний перепис у всій своїй імперії, до якої належала тоді і Палестина. У євреїв був звичай всенародний перепис з колін, племен, кожне коліно мало власне місто і праотцівські місця, тому Преблагословенна Діва і святий Йосип, які відносилися до сімейства Давида, зобов'язані були йти до Віфлеєму, міста Давида, щоб написати власні прізвища до переліку підданих кесаря.

Не відшукавши у Віфлеємі місця для нічлігу родина була зобов'язана переночувати у вапняковій печері, яка застосовувалася як стійло. Посеред сіна та соломи, розкиданих для корму і підстилки худобі, далеко від постійного місця проживання, посеред сторонніх людей, в прохолодну зимову ніч, в ситуації, позбавленій не тільки земного блага, однак у тому числі і звичайних зручностей - з'явився Спаситель світу.

Однак посеред нічної тиші, коли все населення землі обійнято сном, звістка про Різдво Спасителя світу почули пастухи на нічній охороні біля власного стада. Їм з'явився Архангел Господній і сказав про народженний Месія. Смиренні пастирі першими удостоїлися розкланятися немовляті Христу.

https://www.youtube.com/embed/jE8E8WIxEOE

В основному замітки про Християн та Християнство. Але в кожній замітці є щось особливе і різне. Також можна знайти щось подібне до змісту що є розміщене на порталі. Розміщення заміток по логічній подібності. Можливо Вас зацікавить цей перелік посилань більше як основний текст. Але не забувайте що основне на цьому порталі є не інформація а Бог.

Посилання більш наближені за тематикою допоможуть знайти те що Вам потрібно і для покращення вашої орієнтації на цьому порталі.

Перелік посилань:

Зарваниця :: 7 січня - Різдво Христове Бога і Спасителя нашого Ісуса Христа :: Сподобалось316


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарів що до замітки не знайдено!

Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×