Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


9 січня 2015 р. 20:34:49

9 січня памятаємо про святого архидиякона та первомученика Стефана

9 січня памятаємо про святого архидиякона та первомученика Стефана

9 січня памятаємо про святого архидиякона та первомученика Стефана

Святий первомученик Стефан походив з юдеїв що проживали за межами землі святої.Таких іудеїв в той час називали елліністами,через те що в їх культурі дуже сильно вбачався вплив грецької культури.
По сходженню Духа Святого на апостолів розміри церкви почали стрімко збільшуватись, через що виникла необхідність в людях що могли допомагати бідним, вдовам та слабким людям, що щойно прийняли християнство як свою віру. Апостоли запропонували народу обрати сім добрих мужів, які будуть їм допомагати і потім висвятили тих мужів в диякони тобто помічники.
Серед помічників тих,що дияконами названі були, найбільше своєю вірою і богословям відзначався диякон Стефан, який потім отримав назву архидияком, тобто старший диякон.
Він проповідував слово Господнє в Єрусалимі підтверджуючи кожне слово певними знаками Божими та чудесами і через те отримав дуже велику популярність у народу, та водночас тим самим викликав неабияку заздрість у фарисеїв. Вони схопили його і притягли до Сінедріону(найвищий суд у євреїв того часу), де привівши кількох лже свідків котрі звинуватили його в тому що він ображає Господа в проповідях своїх а також і Мойсея. На те Стефан чітко відповів їм згадавши історію народу юдейського коли вони не хотіли приймати Слова Божого і вбивали пророків ,що були послані їм . Та юдеї не хотіли чути правди ,крім того правдиві слова все більше злостили їх.Та тим часом Стефан помітив як над ним відкрилось небо і крикнув у натовп що бачить відкриті небеса і сина людського що стоїть праворуч біля Бога.
Це ще більше розлютило євреїв і вони вивели його за місто щоб там,згідно закону їхнього закидати його камінням. Під вагою каміння,що падало на нього Стефан попросив Господа щоб він забрав душу його до себе і щоб не вважав він юдеям цього вчинку за гріх, і в ту ж мить взяв Бог до себе душу його.
Так і став Стефан первомучеником в 34 рік по народженню Христа.
Потому на землі святій почались переслідування християн яке змусило втікати їх в інші країни і вже там проповідувати християнство.

https://www.youtube.com/embed/fSUBr3Xue00

В основному замітки про Християн та Християнство. Але в кожній замітці є щось особливе і різне. Також можна знайти щось подібне до змісту що є розміщене на порталі. Розміщення заміток по логічній подібності. Можливо Вас зацікавить цей перелік посилань більше як основний текст. Але не забувайте що основне на цьому порталі є не інформація а Бог.

Посилання більш наближені за тематикою допоможуть знайти те що Вам потрібно і для покращення вашої орієнтації на цьому порталі.

Перелік посилань:

Зарваниця :: 9 січня памятаємо про святого архидиякона та первомученика Стефана :: Сподобалось292


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарій

Від користувача 5# Hrestianin

Хороше повчання прощення ворогів... 5# Hrestianin
Коментарій

Від користувача 93# Glasik

Великий мир в душі та доброта. 93# Glasik
Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×