Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


12 січня 2015 р. 20:58:41

11 січня вшановуємо память дітей убитих Іродом у Вифлеємі.

11 січня вшановуємо память дітей убитих Іродом у Вифлеємі.

11 січня вшановуємо память дітей убитих Іродом у Вифлеємі.

Всі ми памятаємо з Євангелія про те як три волхви, що побачили зірку на небі яка значила народження царя іудейського. Вони зібрали з собою найкращі дари і попрямували за зорею аби привітати новонародженого і без жодної думки що може статися лихо пішли до царя Ірода. Та почувши цю звістку з вуст волхвів він не зрадів а дуже розсердився бо ніхто не може панувати на цій землі окрім нього.Він задумав вбити дитинча і сказав волхвам аби ті на зворотньому шляху прийшли до нього і повідомили де ж воно знаходиться щоб і він зміг привітати його.
Та ангел що зявився волхвам попередив їх про намір Ірода і вони пішли іншим шляхом. Зрозумівши що волхви підвели його кровожерливий цар наказав усім катам своїм убити всіх немовлят яких тільки знайдуть. протягом доби було вбито чотирнадцять тисяч немовлят. Та й ця кров не могла спинити Ірода.
В боротьбі за владу Ірод знищив власного брата, дружину, трьох синів своїх та близько 70 мудрих чоловіків з Синедріону та й не помилував старого Симеона , що кожного разу з радістю свідчив про народження месії.
Так, ці 14000 маленьких діток стали найпершими мучениками за Ісуса Христа.

https://www.youtube.com/embed/J-QoUwskbTo

В основному замітки про Християн та Християнство. Але в кожній замітці є щось особливе і різне. Також можна знайти щось подібне до змісту що є розміщене на порталі. Розміщення заміток по логічній подібності. Можливо Вас зацікавить цей перелік посилань більше як основний текст. Але не забувайте що основне на цьому порталі є не інформація а Бог.

Посилання більш наближені за тематикою допоможуть знайти те що Вам потрібно і для покращення вашої орієнтації на цьому порталі.

Перелік посилань:

Зарваниця :: 11 січня вшановуємо память дітей убитих Іродом у Вифлеємі. :: Сподобалось313


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарій

Від користувача 29# Doleche

Велике лихо вчинив Ірод у Вефлеємі. 29# Doleche
Коментарій

Від користувача 87# FauioAl

І все це було передбачено пророками давно! 87# FauioAl
Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×