Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


12 січня 2015 р. 21:35:02

11 січня день памяті преподобного Маркела

11 січня день памяті преподобного Маркела

11 січня день памяті преподобного Маркела

Преподобний Маркел походив із міста Апамеї що в Сирії і зростав у християнській родині. Ще будучи підлітком він втратив своїх батьків і згодом пішов вчитися спершу в Антиохію а потім в місто Ефесі.Майно що йому лишилось від батьків все роздав біднякам і недужим.Під час навчання в Ефесі він познайомився з одним мудрим старцем під впливом якого став подвижником та згодом пішов до Візантії до преподобного Олександра, що служив ігуменом в монастирі Несплячих.Цей монастир носив таку назву тому що там монахи молились безперервно вдень та вночі.Згодом Маркел був пострижений в монахи і жив в скромності та молитві до Бога. Після смиерті ігумена Олександра яку він провіщував так само як і можливість його обрання ігуменом він віддалився від монастиря не бажаючи на себе брати ношу управління іншими людьми . Та згодом він вернувся.На той час ігуменом став Йоанн .Всі брати його дуже зраділи його поверненню а ігумен зробив його найближчим помічником..Та трохи згодом Іоанн помер а Маркела,попри його незгоду обрали ігуменом монастиря.
До нього приходило багато людей яких він зцілював від хворіб, зцілював від бісів і помагав духовно .Багато хто з них давали пожертви на монастир, за які він збудував храм, лікарню і будинок для подорожуючих.
Преподобний молитвами творив різні чуда.
Помер Маркел в 485 році.Один з його послушників який був дуже привязаний до ігумена дуже страждав через його смерть та бажаючи заспокоїти послушника Маркел прийшов до нього уві сні і заспокоїв його а також передбачив йому що той скоро теж піде до Господа.

https://www.youtube.com/embed/gMZ85iyp_ok

В основному замітки про Християн та Християнство. Але в кожній замітці є щось особливе і різне. Також можна знайти щось подібне до змісту що є розміщене на порталі. Розміщення заміток по логічній подібності. Можливо Вас зацікавить цей перелік посилань більше як основний текст. Але не забувайте що основне на цьому порталі є не інформація а Бог.

Посилання більш наближені за тематикою допоможуть знайти те що Вам потрібно і для покращення вашої орієнтації на цьому порталі.

Перелік посилань:

Зарваниця :: 11 січня день памяті преподобного Маркела :: Сподобалось266


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарій

Від користувача 48# Hluk

Я надзвичайно радий Зарванице що розміщаєш такі цікаві пости. Дуже духовно стає після них, душа радіє. 48# Hluk
Коментарій

Від користувача 8# LordBednyj

Справді дуже цікаво. Слава Богу. 8# LordBednyj
Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×