Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


12 січня 2015 р. 22:04:03

12 січня день памяті святої мучениці Анисії

12 січня день памяті святої мучениці Анисії

12 січня день памяті святої мучениці Анисії

В часи правління жорстокого до християн імператора Максиміана жила собі дівчина на імя Анисія.
Дівчина зростала у християнській родині і змалку знала слово Боже . Коли померли її батьки дівчина все своє майно продала а гроші що взяла за все те роздала бідним. Дівчина рідко виходила з дому кудись погуляти, бо більше любила весь час проводити за молитвою. Одного разу вийшовши із храму де вона молилася підійшов до неї римський воїн і запропонував їй піти з ним на свято язичників та почувши відмову розлютився і намагався здерти з неї покривало та вона знову заперечила йому і віН взявши меч проштикнув її ним наскрізь.Дівчина померла а її тіло поховали за містом, де згодом звели молитовний дім.Тпер же мощі святої Анисії знаходяться в храмі святого Дмитрія в Салоніках, що у Греції.

https://www.youtube.com/embed/KNpKE6UfBnM

В основному замітки про Християн та Християнство. Але в кожній замітці є щось особливе і різне. Також можна знайти щось подібне до змісту що є розміщене на порталі. Розміщення заміток по логічній подібності. Можливо Вас зацікавить цей перелік посилань більше як основний текст. Але не забувайте що основне на цьому порталі є не інформація а Бог.

Посилання більш наближені за тематикою допоможуть знайти те що Вам потрібно і для покращення вашої орієнтації на цьому порталі.

Перелік посилань:

Зарваниця :: 12 січня день памяті святої мучениці Анисії :: Сподобалось332


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарій

Від користувача 51# Glop

Дуже гарне ім'я Анастасія. 51# Glop
Коментарій

Від користувача 43# Kloun

Гарна коротенька стаття. 43# Kloun
Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×