Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


15 січня 2015 р. 21:31:54

15 січня день день святого папи Сильвестра

15 січня день день святого папи Сильвестра

15 січня день день святого папи Сильвестра

Святий Папа Сильвестр народився в Римі в християнській родині. Його батько рано помер і хлопчик залишився з матірю. Хлопчик ріс справжнім християнином і під час переслідувань християн мужньо прийняв до себе єпископа Тимофія, який жив в нього трохи більше року.Та згодом Тимофія схопили і він помер як мученик за віру християнську.Хлопець побачивши тіло мученика вирішив поховати його таємно від всіх, та про це дізнався мер міста і наказав схопити його і судити. На суді святого переконували відмовитися від віри і стати язичником ,та навіть під страхом смерті та катувань Сильвестр не відмовився від віри а стійко стояв на своєму. Його посадили у вязницю та по смерті мера випустили на волю, де він став проповідувати Слово Боже язичникам, які одне за одним приймали Христа у свої серця.
У віці тридцяти років його висвятили у диякони а згодом і у пресвітери, а вже по смерті Папи Мельхіада його обирають у римські єпископи .Ревно виконуючи свої обов'язки він досить сильно зміцнив церкву і славився неабиякими знаннями Святого Письма і мудрістю. По обранні його у Папи що відбулося у 314 році він прослужив у цій якості аж до 335 року , до часу своєї смерті 31 грудня 335 року.

https://www.youtube.com/embed/1jmyrI6mk3o

В основному замітки про Християн та Християнство. Але в кожній замітці є щось особливе і різне. Також можна знайти щось подібне до змісту що є розміщене на порталі. Розміщення заміток по логічній подібності. Можливо Вас зацікавить цей перелік посилань більше як основний текст. Але не забувайте що основне на цьому порталі є не інформація а Бог.

Посилання більш наближені за тематикою допоможуть знайти те що Вам потрібно і для покращення вашої орієнтації на цьому порталі.

Перелік посилань:

Зарваниця :: 15 січня день день святого папи Сильвестра :: Сподобалось350


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарій

Від користувача 65# NeChuzoj

Швиденько прочитав текст - ви знаєте дуже цікаво. Геніальний час випрбувань. 65# NeChuzoj
Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×