Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


16 січня 2015 р. 20:50:12

16 січня церква вшановує пам'ять святого пророка Малахія( з івриту - мій посланець)

16 січня церква вшановує пам'ять святого пророка Малахія( з івриту - мій посланець)

16 січня церква вшановує пам'ять святого пророка Малахія( з івриту - мій посланець)

Пророк Малахія народився за 400 років до Різдва Христового в місті Софра в Палестині. За переказами він був нащадком Якова та Лії і походив із коліна Завулона.
Малахія був великим поборником віри і не раз звинувачував народ за те що вони дають надто мало пожертви у храм а священнослужителів за те що в серці їх мало віри та часто погрожує що будуть вони судимі за свої гріхи.Він неодноразово пророкує прихід Ісуса Христа і Суд Божий що прийде дуже скоро і скарає всіх по справедливості.
Малахія вважається останнім старозавітним пророком і одним із так званих малих пророків.
Помер пророк Малахія в молодому віці.

https://www.youtube.com/embed/JT1WebjljNU

В основному замітки про Християн та Християнство. Але в кожній замітці є щось особливе і різне. Також можна знайти щось подібне до змісту що є розміщене на порталі. Розміщення заміток по логічній подібності. Можливо Вас зацікавить цей перелік посилань більше як основний текст. Але не забувайте що основне на цьому порталі є не інформація а Бог.

Посилання більш наближені за тематикою допоможуть знайти те що Вам потрібно і для покращення вашої орієнтації на цьому порталі.

Перелік посилань:

Зарваниця :: 16 січня церква вшановує пам'ять святого пророка Малахія( з івриту - мій посланець) :: Сподобалось339


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарій

Від користувача 33# Tvarinka

Слава Богу за пророків! 33# Tvarinka
Коментарій

Від користувача 27# Zvonok

Слава тобі Боже 27# Zvonok
Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×