Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


19 січня 2015 р. 21:23:43

18 січня згадуємо мучеників Теопемпта і Теона

18 січня згадуємо мучеників Теопемпта і Теона

18 січня згадуємо мучеників Теопемпта і Теона

Імператори Діоктеліан і Максиміан знані своєю жорстокістю по відношенню до християн не раз влаштовували переслідування прибічників християнства. Тільки притихши нові переслідування почались відразу після пожежі у Нікомідійському палаці, який за словами язичників був влаштований християнами. Так в день Різдва Христового в храмі загинуло близько двадцяти тисяч християн. Серед них був і Анфим ,єпископ Нікомидії. Та бачучи страждання своїх одновірців християни що лишилися живими не зрадили віри і продовжували поширювати її.
Після смерти Анфима єпископом став Теопемпт,який попри переслідування продовжував вірити і берегти християнську віру в своєму серці.Одного разу цар покликав його до себе з вимогою поклонитися язичницькому божку та святий не підкорився. За цю непокору його вкинули в розжарену піч та він залишився жити. Діоктеліан побачивши це наказав воякам щоб морили його голодом,думаючи що він лишився живим бо є чарівником. Вояки справно виконували наказ царя і не давали святому ні пити на їсти протягом 22 днів, та і після цього він залишився живим.
Діоктеліан не віруючи в Бога знову ж подумав що той чарівник і закликав до себе власного,який спік для святого паляницю в котру вклад отрути. Та зївши її Теопемпт не помер, потім волхв зробив ще одну, вже з сильнішою отрутою , та й ця не причинила мученику жодної шкоди. Здивований тим волхв царя що носив імя Теона повірив в Бога і оголосив себе християнином.
Імператор відразу ж наказав заперти їх в в'язниці де Теопемпт охрестив Теону і дав йому імя Сінезій.
Згодом Теопемпту відсічуть голову а Теону живцем закопають в рів де він і помре.

https://www.youtube.com/embed/s_eIOjQobxI

В основному замітки про Християн та Християнство. Але в кожній замітці є щось особливе і різне. Також можна знайти щось подібне до змісту що є розміщене на порталі. Розміщення заміток по логічній подібності. Можливо Вас зацікавить цей перелік посилань більше як основний текст. Але не забувайте що основне на цьому порталі є не інформація а Бог.

Посилання більш наближені за тематикою допоможуть знайти те що Вам потрібно і для покращення вашої орієнтації на цьому порталі.

Перелік посилань:

Зарваниця :: 18 січня згадуємо мучеників Теопемпта і Теона :: Сподобалось329


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарій

Від користувача 29# Doleche

Славні мученики що заслугами своїми побудували християнство волею Божою. 29# Doleche
Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×