Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


19 січня 2015 р. 21:48:03

19 січня ми відзначаємо велике свято Хрещення Господнього або ж Богоявлення

19 січня ми відзначаємо велике свято Хрещення Господнього або ж Богоявлення

19 січня ми відзначаємо велике свято Хрещення Господнього або ж Богоявлення

Богоявлення є одним із найбільших і найдавніших свят . Його стара назва Теофанія.
В цей день тридцятирічний Ісус, покинув матір свою Марію і Йосифа і пішов до ріки під назвою Йордан аби охреститися .Там його зустрів його родич Іван, що був сином Захарія і Єлизавети. Іванові до того з'явився Дух святий і сказав що до нього прийде не звичний чоловік а його син, Ісус. І коли Іван дізнався що Син Божий хоче в нього хреститися він заперечив мовляв це він має хреститися в сина Господнього а не навпаки та Ісус сказав йому що потрібно здійснити все так як сказано Богом. І Іван охрестив Ісуса в ріці, та коли вже охрещений Ісус виходив з ріки над його головою з'явився Дух Божий наче голуб і пролунало з небес” Ти син мій возлюблений , що у тобі є моє благословення”. Так і з'явився Господь перед людьми своїми через що і називають те свято Богоявленням.
З тих пір кожного року люди християн східного обряду святкують Хрещення Госсподнє освячуючи воду, окроплюють свої будинки, квартири та інше майно а також купаються в освячених річках та інших водоймах з метою очиститись від гріхів. Та напевне найважливішим є не купання в річці а саме осмислення свята, очищення духовне.

Христос ся Хрещяє!В ріці Йордані!

https://www.youtube.com/embed/L18VVReWPvY

В основному замітки про Християн та Християнство. Але в кожній замітці є щось особливе і різне. Також можна знайти щось подібне до змісту що є розміщене на порталі. Розміщення заміток по логічній подібності. Можливо Вас зацікавить цей перелік посилань більше як основний текст. Але не забувайте що основне на цьому порталі є не інформація а Бог.

Посилання більш наближені за тематикою допоможуть знайти те що Вам потрібно і для покращення вашої орієнтації на цьому порталі.

Перелік посилань:

Зарваниця :: 19 січня ми відзначаємо велике свято Хрещення Господнього або ж Богоявлення :: Сподобалось348


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарій

Від користувача 84# Etno

Одне із величних свят. Христос Хрещається. 84# Etno
Коментарій

Від користувача 5# Hrestianin

Шкода що цього року не вийшло приїхати до Зарваниці. На водохрестя скупатись у джерелі Святої Анни. Наступного року точно буду там. 5# Hrestianin
Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×