Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


20 січня 2015 р. 19:46:11

Зарваниця врятувала мене.

Зарваниця врятувала мене.

Зарваниця врятувала мене.

Доброго дня , мене звати Ганна. Останні кілька років для мене були дуже важкими. Спершу звільнили з роботи де я пропрацювала більше двадцяти років через вік — їм потрібні нові, свіжі, молоді обличчя. А зовсім скоро померла моя мати і почались бійки за спадок, адже крім мене в мами було ще п'ятеро дітей.
Та якщо чесно це все було геть не важливо поряд з раком який виявили в моєму тілі.
Хвороба як то кажуть по жіночому. Я прийшла до лікаря, він якось так глянув на мене що я аж перелякалась. Мене нічого не боліло і тому коли він сказав, що в мене рак шийки матки мені стало навіть смішно. Смішно бо далі він сказав, що це все вже в досить запущеній стадії і напевне не вилікують вже. Сказав готуватися до гіршого. І я почала готуватися. То хімія то пушки. Вони мене просто добивали. Мене постійно нудило, боліла голова але на краще нічого не мінялось. Я вже навіть почала готуватися до смерті, проходячи повз надпис ритуальні послуги уявляла яку труну краще собі вибрати, а може вже і хрест купити- все ж не хотілось нікого турбувати.Та все ж ця підготовка не була якоюсь такою обдуманою-мене розривало від образи на всіх навколишніх, на себе ,навіть на Бога
Та якось мені на очі потрапило оголошення про прощу до Зарваницю. Зізнаюся, я не є дуже побожна людина, я швидше з тих хто звертається по допомогу молитви в надважкі випадки та й до церкви ходжу раз на рік якщо не рідше. Та цього разу щось ніби в грудях защеміло і я вирішила-поїду. Звісно лікар був проти, думав не витримає ні серце ні я але все ж відпустив.Я хотіла йти пішки але організм підводив, і на щастя на шляху трапились добрі люди які підвезли мене туди і були такі милостиві що й назад взяли.
Такого щастя я давно не відчувала, полегшення і миру. Я висповідалась і розповіла отцю все що зі мною відбувалось, дивно він відповів на всі питання на які я не могла найти відповідей. Потім я прийняла святе причастя і випила свяченої води.
Приїхала я додому окриленою в бажанні жити і спробувати таки вилікуватись, до того я гнівалась що зі мною таке відбувалось .
Чуда не сталося, я не вилікувалась але зараз коли я живу останні свої місяці я ні на кого не гніваюсь і навіть щаслива. Хоча ні,чудо таки сталося в моїй душі і я спокійно прийму смерть.

https://www.youtube.com/embed/lxa8s4osyV8

В основному замітки про Християн та Християнство. Але в кожній замітці є щось особливе і різне. Також можна знайти щось подібне до змісту що є розміщене на порталі. Розміщення заміток по логічній подібності. Можливо Вас зацікавить цей перелік посилань більше як основний текст. Але не забувайте що основне на цьому порталі є не інформація а Бог.

Посилання більш наближені за тематикою допоможуть знайти те що Вам потрібно і для покращення вашої орієнтації на цьому порталі.

Перелік посилань:

Зарваниця :: Зарваниця врятувала мене. :: Сподобалось301


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарій

Від користувача 33# Tvarinka

Які різноманітні долі людські. Та Божа сила ладна кожну змінити. Слава Богу. 33# Tvarinka
Коментарій

Від користувача 60# Raketa

Благословенний господь. Цікаво читати суільки відбувається див. Дякую що розмістили інформацію. 60# Raketa
Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×