Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


20 січня 2015 р. 20:15:16

20 січня ми вшановуємо Івана Хрестителя

20 січня ми вшановуємо Івана Хрестителя

20 січня ми вшановуємо Івана Хрестителя

Церква вшановує цього святого через його праведне християнське життя і за те, що саме він охрестив Ісуса Христа.
Нагадаємо вам про його життя. Святий Іван Хреститель народився в сім'ї Захарія та Єлизавети , які були родичами Матері Божої Марії. Його часто називають предтечею адже він, був посланий в цей світ аби приготувати людей до приходу Ісуса. Власне часто люди його самого називали месією через його спосіб життя але він завжди казав що після прийде сильніший якому він не достоєн розвязати і ремінця на його сандалях і що якщо він,Іван хрестить водою то месія хреститиме Духом Святим.
За його чесне,аскетичне життя в проповідуванні Ісуса Христа Іванові відсікли голову а його мощі знаходяться в Севастії.
Вшановують Івана Хрестителя не лише сьогодні. Церква встановила і інші дати вшанування цього святого що повязані із важливими подіями його життя,зокрема з його зачаттям, народженням, усікновенням його голови та знайденням його голови ,яких є три.

https://www.youtube.com/embed/FAS0Y1UcigU

В основному замітки про Християн та Християнство. Але в кожній замітці є щось особливе і різне. Також можна знайти щось подібне до змісту що є розміщене на порталі. Розміщення заміток по логічній подібності. Можливо Вас зацікавить цей перелік посилань більше як основний текст. Але не забувайте що основне на цьому порталі є не інформація а Бог.

Посилання більш наближені за тематикою допоможуть знайти те що Вам потрібно і для покращення вашої орієнтації на цьому порталі.

Перелік посилань:

Зарваниця :: 20 січня ми вшановуємо Івана Хрестителя :: Сподобалось266


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарій

Від користувача 16# ACho

Великий пророк Божий слава тобі. 16# ACho
Коментарій

Від користувача 77# AdamMickevyc

Слався Боже у святих твоїх. 77# AdamMickevyc
Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×