Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


22 січня 2015 р. 21:09:42

22 січня згадуємо мученика Полієвкта

22 січня згадуємо мученика Полієвкта

22 січня згадуємо мученика Полієвкта

Святий мученик Полієвкт був воїном при імператорі Декії що правив з 249 по 251 роки нашої ери і був язичником, та проте жив благопорядним життям.Разом із ним служив воїн на імя Неарх.Неарх був християнином та така різниця у вірі не заважала їм обом щиро товаришувати. Коли ж до престолу імператорського прийшов імператор Валеріан щодо всіх християн почались переслідування. Одного разу Неарх сказав Полієвкту що зовсім скоро його можуть закатувати за його віру а він ,Полієвкт ,напевне змушений буде відректися від дружби з ним. Та він відповів йому що до нього прийшов Господь і знявш старий одяг одягнув його у білий і що відтепер він буде служити тільки Христу.
Поліевкт пішов на головну площу міста де побачивши наказ імператора про те що всі повинні поклонятися ідолам розірвав його а потім розбив ідолів що їх несли жерці.
Правитель міста цього Фелокс що також був батьком дружини Поліевкта почувши про це був дуже розлючений і сумний бо тепер його зять повинен був померти. Поліевкт прийшов додому де його дружина і тесть Фелокс слізно просили відмовитися від віри у Христа і знову стати язичником та він не відмовився і стояв на своєму за що зовсім скоро йому відсікли голову.
Через щирі молитви до цього святого відбулося багато чуд.Святого Поліевкта вважають по всьому світу хранителем домовленостей та присяг.

https://www.youtube.com/embed/ckHirE9OfBc

В основному замітки про Християн та Християнство. Але в кожній замітці є щось особливе і різне. Також можна знайти щось подібне до змісту що є розміщене на порталі. Розміщення заміток по логічній подібності. Можливо Вас зацікавить цей перелік посилань більше як основний текст. Але не забувайте що основне на цьому порталі є не інформація а Бог.

Посилання більш наближені за тематикою допоможуть знайти те що Вам потрібно і для покращення вашої орієнтації на цьому порталі.

Перелік посилань:

Зарваниця :: 22 січня згадуємо мученика Полієвкта :: Сподобалось286


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарій

Від користувача 93# Glasik

О. Як багато людей загинули заради Христа. 93# Glasik
Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×