Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


23 січня 2015 р. 20:07:49

23 січня день згадки про мучеників з Пратулина

23 січня день згадки про мучеників з Пратулина

23 січня день згадки про мучеників з Пратулина

Селище Пратулин знаходиться неподалік міста Холм ,що колись знаходилось на території України а тепер вже Польщі.
Мешканці цього села були виключно греко-католиками і не збиралися переходити на жодну іншу конфесію аж поки Російська Імперія близько 1874 року не зайняла частково терени Польщі і не почала на силу провадити там православ’я.
У січні 1874 року близько пяти сотень мешканців села Пратулин вийшли на вулиці аби не допустити до сільської церквиці російського попа. Один із служників царських побачивши такий спротив населення дав наказ аби найвідчайдушніших розстріляти. Від російської кулі тоді загинуло на місці тринадцятеро чоловіків яких звали: Лука Бойко, Констянтин Бойко. Максим Гаврилюк, Пилип Герилюк, Ігнатій Франчук, Данило Кармаш, Варфоломій Осипюк, Микита Грицюк, Вінкентій Левонюк, Онуфрій Василюк, Михайло Ваврищук та Іван Андреюк із Констянтином Лукашук.
За багато років по тому у жовтні 1996 року Божого Папа Римський Іван Павло II визнав і проголосив цих 13-тьох мучеників блаженними.

https://www.youtube.com/embed/ckHirE9OfBc

В основному замітки про Християн та Християнство. Але в кожній замітці є щось особливе і різне. Також можна знайти щось подібне до змісту що є розміщене на порталі. Розміщення заміток по логічній подібності. Можливо Вас зацікавить цей перелік посилань більше як основний текст. Але не забувайте що основне на цьому порталі є не інформація а Бог.

Посилання більш наближені за тематикою допоможуть знайти те що Вам потрібно і для покращення вашої орієнтації на цьому порталі.

Перелік посилань:

Зарваниця :: 23 січня день згадки про мучеників з Пратулина :: Сподобалось321


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарій

Від користувача 28# Urok

Дуже дякую що нагадали історію. Україна велика країна це справді як і інші країни світу! 28# Urok
Коментарій

Від користувача 78# Leleka

Дуже цікаво. Не знав. 78# Leleka
Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×