Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


23 січня 2015 р. 20:36:44

23 січня також згадується святий Григорій з Ніси,кровний брат святого Василія Великого.

23 січня також згадується святий Григорій з Ніси,кровний  брат святого Василія Великого.

23 січня також згадується святий Григорій з Ніси,кровний брат святого Василія Великого.

Святий народився близько 335 року в місті Кесарія в Кападокії, коли якраз розгоралось багато суперечок щодо аріанства. Святий отримав прекрасну освіту він певний час був викладачем із ораторства, після цього у віці 37 років був поставлений рідним братом на посаду єпископа Ніси.
Через п'ять років помер сам Василій Великий і єпископ Григорій дуже переживав через цю смерть. В цьому ж році єпископ бере участь у соборі в місті Антіохія з приводу заперечень єретиками непорочності Богородиці. Відвідує Єрусалим.
У віці близькому до пятдесяти років бере провідну участь у Другому Вселенському Соборі , що відбувався у Константинополі .До речі за його ініціативою було доповнено Нікейський символ віри.
Святий Григорій дожив до глибокої старости .

https://www.youtube.com/embed/jRALLbjge24

В основному замітки про Християн та Християнство. Але в кожній замітці є щось особливе і різне. Також можна знайти щось подібне до змісту що є розміщене на порталі. Розміщення заміток по логічній подібності. Можливо Вас зацікавить цей перелік посилань більше як основний текст. Але не забувайте що основне на цьому порталі є не інформація а Бог.

Посилання більш наближені за тематикою допоможуть знайти те що Вам потрібно і для покращення вашої орієнтації на цьому порталі.

Перелік посилань:

Зарваниця :: 23 січня також згадується святий Григорій з Ніси,кровний  брат святого Василія Великого. :: Сподобалось348


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарій

Від користувача 27# Zvonok

Плюс 100+ Гарно в відео сказано: маєш їсти та вдягтися в що тим і вдовільняйся. 27# Zvonok
Коментарій

Від користувача 14# klirik

Гарно сказано справді:) 14# klirik
Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×