Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


25 січня 2015 р. 20:05:06

24 січня пам'ятаємо про Теодозія Великого

24 січня пам'ятаємо про Теодозія Великого

24 січня пам'ятаємо про Теодозія Великого

Теодозій Великий народився в 424 році у Кападокії в містечку Могаріон в християнській родині.З самого малечку Теодозій відзначився сильним і гарним голосом і тому коли став дорослішим його було посвячено в церковного четця.
В віці 27 років він поїхав до Єрусалиму і по дорозі до Антіохії зустрів святого Симеона Стовпника який передрік йому що той буде добрим пастирем і врятує своїм словом багатьох людей.Провідавши багато святих місць він зустрів святого Лонгина і став його учнем.
Згодом за дорученням Лонгина Теодозій переїхав до Кафісматної церкви , що була поставлена вдовою на ймення Гликерія і яка знаходилась між Єрусалимом і Вифлеємом .Та зовсім скоро Теодозій захотів перебувати в усамітненні через що він пішов до пустелі. Там він оселився в печеру в якій за завітом перебували три царі ,що приходили до Ісуса.
Навколо святого зовсім скоро сформувалась чернеча громада та з кожним днем печера ставала все тіснішою для всіх бажаючих жити там і ченці запропонували Теодозію обрати місце для будівництва нового монастиря.
Теодозій взяв кадило, вугілля і фіміам та пішов до пустелі і довго ходив там допоки не дійшов до Кутілли і Смоляного озера та побачив він що вугілля в кадилі холодні вирішив йти назад до печери та напівдорозі з кадила почувся аромат а це означало що вугілля розпалилось.
На цьому ж місті і був побудований монастир що отримав назву Лавра Теодозія Великого.
В монастирі установили монаший чин Василія Великого. До кінця життя святого там перебувало близько 400 ченців.
Святий Теодозій неодноразово здійснював чудо з збільшенням їжі через молитву а також став відомим накладенням анафеми на імператора Анастасія Першого та його прибічників через те що він відхиляв Четвертий Вселенський Собор та Євангеліє.
Помер святий у дуже похилому віці 105 років після року важкої хвороби в 529 році.
Його тіло було поховане в тій самій печері трьох царів.

https://www.youtube.com/embed/YogOW9hjUjs

В основному замітки про Християн та Християнство. Але в кожній замітці є щось особливе і різне. Також можна знайти щось подібне до змісту що є розміщене на порталі. Розміщення заміток по логічній подібності. Можливо Вас зацікавить цей перелік посилань більше як основний текст. Але не забувайте що основне на цьому порталі є не інформація а Бог.

Посилання більш наближені за тематикою допоможуть знайти те що Вам потрібно і для покращення вашої орієнтації на цьому порталі.

Перелік посилань:

Зарваниця :: 24 січня пам'ятаємо про Теодозія Великого :: Сподобалось322


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарій

Від користувача 23# Horishok

Велике Боже чудо що відбулося через даного святого! Цікаво почитати про ті обителі створенні для кількох народів. 23# Horishok
Коментарій

Від користувача 64# KrykDushi

Насправді дуже багато чуд відбулося та діє зараз. 64# KrykDushi
Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×