Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


25 січня 2015 р. 20:32:19

25 січня день вшанування святої мучениці Тетяни

25 січня день вшанування святої мучениці Тетяни

25 січня день вшанування святої мучениці Тетяни

Свята мучениця народилася в добропорядній і багатій родині християн в Римі .З дитинства вона була навчена богобоязні та молитві тому коли вона виросла їй геть не цікавили ні багатства ні заміжжя. За таке побожне життя вона була призначена дияконесою церкви Риму і в тій посаді з радістю допомагала недужим та бідним людям а також увязненим.
Та коли до влади прийшов імператор Олександр Север який почав переслідування християн свята Тетяна була схоплена за свою віру . Після багатьох катувань її вивели до колізею де її повинен був розірвати хижий лев та він натомість почав леститися до неї, побачивши це деякі слуги повірили в Бога і їх разом з Тетяною посікли мечем.
За багато років святу приставили до лику святих

https://www.youtube.com/embed/0R_XMP6MYRo

В основному замітки про Християн та Християнство. Але в кожній замітці є щось особливе і різне. Також можна знайти щось подібне до змісту що є розміщене на порталі. Розміщення заміток по логічній подібності. Можливо Вас зацікавить цей перелік посилань більше як основний текст. Але не забувайте що основне на цьому порталі є не інформація а Бог.

Посилання більш наближені за тематикою допоможуть знайти те що Вам потрібно і для покращення вашої орієнтації на цьому порталі.

Перелік посилань:

Зарваниця :: 25 січня день вшанування святої мучениці Тетяни :: Сподобалось358


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарій

Від користувача 34# INeKazu

Майже всі чуда відбулися під час мук святої для направлення людей на шлях вірний. 34# INeKazu
Коментарій

Від користувача 80# Nibiro

Скільки дивовижних чуд зцілення відбулося святою. Дивовижно. 80# Nibiro
Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×