Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


28 січня 2015 р. 19:53:34

28 січня церква згадує преподобного Івана Кущника

28 січня церква згадує преподобного Івана Кущника

28 січня церква згадує преподобного Івана Кущника

Преподобний Іван Кущник народився в сім’ї знатного військового чиновника в Константинополі коли на престолі владарював Лев Великий. В той час як обоє старших братів святого вже служили царю в якості воїнів Івана віддали вчитися різним наукам . В навчанні він досягав неабияких успіхів адже був надзвичайно допитливим юнаком та в той же час спокійним і вдумливим. Також його дуже цікавило Святе Письмо яке він з радістю вивчав і згодом попросив батьків аби вони йому його придбали. Батьки дуже зраділи такому бажанню сина і найняли людину щоб вона його переписала а також оздобили його золотом та дорогоцінним камінням. Юнак дуже зрадів цьому Євангелію і почав невпинно його читати.
Одного дня він зусрів ігумена одного монастирю і в розмові з ним розказав йому наскільки він любить Святе письмо, Ісуса і ігумен на прохання хлопця пообіцяв його постригти в послушники.
Святий дуже виділявся серед послушників своєю ревною молитвою і чемністю і був на хорошому рахунку в старців що навчали його.
Та туга за рідним домом примусила його повернутися до Константинополя. Щоб не буи впізнаним батьками святий перебрався в жебрака і оселився в кущах біля свого будинку. Його ж батьки не відаючи що то їх син приносили йому їжу з столу свого. Так він прожив в тих кущах три роки часто голодуючи і мерзнучи на морозі і читав подароване йому батьками Євангеліє аж поки одної ночі йому уві сні не з'явився Ісус який сказав святому що за три дні він відійде з того світу. Іван знаючи про близьку смерть сказав батькам правду і за три дні спочив з Богом у віці близько 25 років.
Згодом на місці його поховання батьки Івана звели храм і притулок для бідних.

https://www.youtube.com/embed/GD6j8alzO6A

В основному замітки про Християн та Християнство. Але в кожній замітці є щось особливе і різне. Також можна знайти щось подібне до змісту що є розміщене на порталі. Розміщення заміток по логічній подібності. Можливо Вас зацікавить цей перелік посилань більше як основний текст. Але не забувайте що основне на цьому порталі є не інформація а Бог.

Посилання більш наближені за тематикою допоможуть знайти те що Вам потрібно і для покращення вашої орієнтації на цьому порталі.

Перелік посилань:

Зарваниця :: 28 січня церква згадує преподобного Івана Кущника :: Сподобалось287


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарій

Від користувача 44# Pochemu

Боже провидіння! 44# Pochemu
Коментарій

Від користувача 97# Slish

На все воля Божа. 97# Slish
Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×