Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


31 січня 2015 р. 15:53:35

30 січня ми згадуємо преподобного Антонія Великого

30 січня ми згадуємо преподобного Антонія Великого

30 січня ми згадуємо преподобного Антонія Великого

Святий Антоній народився в заможній християнській родині і місті Комі. В віці 21-го року після втрати батьків віддав все майно, що мав, бідним людям а сам пішов до пустелі, що була неподалік його міста. Майже весь час що жив там перебував у молитві, постив. До такого аскетичного способу життя його надихнули старці. Згодом він перейшов від пустелі до гори що була на східному узбережжі Нілу. Святий прожив там в повній самотності більше двадцяти років. У Фаюмі в 305 році він звів монастир, щоправда сам Антоній не жив у ньому а лишень інколи навідував аби дати ченцям певних настанов і підтримати їх. Сам же продовжував жити на горі. В 342 році по Різдву Христовому Антоній навідує першого пустельника на ймення Павло Тивайський і коли той помирає проводить обряд поховання.
Антоній повертає до гори біля Нілу та помирає там у 356 році. Його мощі спершу перевозять до Олександрії, потім вони потрапляють до Царгорода, тепер же його мощі хороняться в Франції.
Свята церква канонізувала святого.

https://www.youtube.com/embed/bjMyfh7KfaA

В основному замітки про Християн та Християнство. Але в кожній замітці є щось особливе і різне. Також можна знайти щось подібне до змісту що є розміщене на порталі. Розміщення заміток по логічній подібності. Можливо Вас зацікавить цей перелік посилань більше як основний текст. Але не забувайте що основне на цьому порталі є не інформація а Бог.

Посилання більш наближені за тематикою допоможуть знайти те що Вам потрібно і для покращення вашої орієнтації на цьому порталі.

Перелік посилань:

Зарваниця :: 30 січня ми згадуємо преподобного Антонія Великого :: Сподобалось306


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарій

Від користувача 20# Klaus

Цікаві фотографії в віде про спокуси. Багатослівні. 20# Klaus
Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×