Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


1 лютого 2015 р. 18:33:26

31 січня церква вшановує святого Івана Боско

31 січня церква вшановує святого Івана Боско

31 січня церква вшановує святого Івана Боско

Іван Боско вроджений Джованні Боско народився маленькому містечку на півночі Італії у 1815 році. Будучи маленьким втратив батька тому матір його сама стала для нього зразком любові та християнського життя.
Коли йому виповнилось 9 років наснився сон ,що дуже вплинув на нього. Він перебував серед багатьох дітей, котрісь з них мирно бавились а хтось богохулив . Джованні хотів було кинутися на них щоб бійкою поставити їх на місце аж тут перед ним зявився чоловік який сказав йому що не бійкою а добротою та любовю він змушений буде завоювати прихильність цих його друзів. А ще чоловік сказав що дасть йому в поміч вчительку яка навчить його мудрості.
Прагнучи врятувати молодь від гріха Джованні вирішив стати священником. Щоб піти на навчання до семінарії він важко працював та натхненно вчився. В 1841 році його в місті Турин висвятили на священника, йому на той час було 26 років. Він почав шукати всілякі можливості щоб відвернути молодих людей що тинялися вулицями міста від біди , нагодувати їх і що найважливіше шукав шляхів привернути їх до Бога.
І це йому вдалось бо за кілька років він на окраїні міста відкрив ораторій тобто дім молитви який дав можливість не лише дати юнакам та юнкам притулок але й направити на шлях християнства. Крім того діти що були там мали шанс вивчити різні ремесла що давало їм неабиякі можливості в майбутньому. Він дуже важко працював для блага молоді, створив згромадження таких же священників які прагнули продовжити його справу, друкував багато брошур які допомагали молоді краще пізнати святе письмо і Бога.
Та ця важка хоч і благородна праця позначилася на його здоровї і він тяжко захворів а згодом помер 31 січня 1888 року будучи на 72 році життя. Його канонізували 1934 року.

https://www.youtube.com/embed/Zd7sqcDJyWw

В основному замітки про Християн та Християнство. Але в кожній замітці є щось особливе і різне. Також можна знайти щось подібне до змісту що є розміщене на порталі. Розміщення заміток по логічній подібності. Можливо Вас зацікавить цей перелік посилань більше як основний текст. Але не забувайте що основне на цьому порталі є не інформація а Бог.

Посилання більш наближені за тематикою допоможуть знайти те що Вам потрібно і для покращення вашої орієнтації на цьому порталі.

Перелік посилань:

Зарваниця :: 31 січня церква вшановує святого Івана Боско :: Сподобалось334


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарій

Від користувача 70# Kirylik

Цікавий підхід до людей святого. Дивився відео про нього. Дуже цікаво. 70# Kirylik
Коментарій

Від користувача 86# Lanik

Душ-Пастор з великої букви! 86# Lanik
Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×