Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


1 лютого 2015 р. 19:33:26

1 лютого відзначають пам'ять святого Макарія Єгипетського

1 лютого  відзначають пам'ять святого Макарія Єгипетського

1 лютого відзначають пам'ять святого Макарія Єгипетського

Святий Макарій народився в 301 році в Єгипті. Він дуже уважно доглядав за своїми батьками які вже були в похилому віці аж до їхньої смерті а потім вирішив піти у чернецтво. Під впливом старця він почав вести аскетичне життя в пустелі де прожив три роки свого життя. Згодом він вирішив відвідати святого Антонія Великого і стати його учнем. Святий Антоній радо прийняв Макарія і почав навчати його. З Антонієм Макарій деякий час перебував аж поки за порадою святого не пішов до Скитської пустелі де своїми діяннями став дуже відомий і його попри юний вік називали старцем. Неодноразово його спокушали біси але він твердо тримався і завдяки смиренню переміг їх. В сорок років його висвятили на священника і через те він став настоятелем тих монахів що проживали разом із ним. Також до нього приходило багато людей то для повчання то для зцілення тож він не маючи змогу більше молитися до Бога вирішив викопати собі печеру щоб усамітнитися там.
Та і його в пустелі настигли переслідування. За часів правління імператора Валента його разом з святим Макарієм Олександрійським посадили на човен і відвезли на дальній острів на якому перебували язичники. Коли вони приплили виявилось що донька головного жреця дуже хвора тож Макарій помолився за її зцілення і вона виздоровіла. Побачивши те чудо всі язичники цього острова відразу ж прийняли християнське хрещення. Дізнавшись про це єпископ що їх туди відправив дав наказ повернути їх назад.
Прожив Макарій до 97 років. За кілька днів до нього зявилися Антоній Великий а інші святі та повідомили йому що скоро він буде взятий до неба а в сам день смерті до нього прийшли херувими і забрали його душу до неба.

https://www.youtube.com/embed/2xkP_1UnGzs

В основному замітки про Християн та Християнство. Але в кожній замітці є щось особливе і різне. Також можна знайти щось подібне до змісту що є розміщене на порталі. Розміщення заміток по логічній подібності. Можливо Вас зацікавить цей перелік посилань більше як основний текст. Але не забувайте що основне на цьому порталі є не інформація а Бог.

Посилання більш наближені за тематикою допоможуть знайти те що Вам потрібно і для покращення вашої орієнтації на цьому порталі.

Перелік посилань:

Зарваниця :: 1 лютого  відзначають пам'ять святого Макарія Єгипетського :: Сподобалось275


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарій

Від користувача 40# Fant

Гарні слова святого про те що ми нічого не принесли в цей світ так і не візьмемо нічого з нього. 40# Fant
Коментарій

Від користувача 95# Krolikus

Справді це є істина. Скільки благих справ зробив святий для людей після нього. Обитель чого вартує. Боже благословіння на ньому. 95# Krolikus
Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×