Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


3 лютого 2015 р. 19:53:31

3-го лютого церква відзначає пам'ять Преподобного Максима Сповідника

3-го  лютого церква відзначає пам'ять Преподобного Максима Сповідника

3-го лютого церква відзначає пам'ять Преподобного Максима Сповідника

Святий Максим був народжений 580 року по Різдві Христовім у добропорядній християнській родині , що проживала в Константинополі. Будучи підлітком він багато навчався і згодом отримав місце в державній службі. Хороші знання та сумирний характер а також вміння добре виконувати роботу дали йому можливість потрапити на службу до імператора Іраклія і навіть стати його першим секретарем. Та його душа більше тягнулася до Господа аніж до карєри тож він полишив службу і пішов до Хрисопольського монастиря де став ченцем .
Тамтешні монахи дуже полюбили Максима і через те з часом обрали його ігуменом монастиря.
Коли йому виповнилось 53 роки він покинув обитель і відправився до Олександрії, це рішення було спричинене проханням місцевого патріарха Софронія.
До Олександрії Максим їхав дорогою через Крит де пробув проповідуючи і борячись з єресю пробув шість років. Після смерті імператора Іраклія до влади прийшов тиран Констанс який був проти православ’я та підтримував єретиків. Преподобний Максим перейшов до міста Карфаген де і проповідував в самому місті та поза його межами близько п'яти років. Преподобний Максим часто був переслідуваний імператорами єретиками та їх прибічниками за їх переконання і був засланий до різних місць де відбував ув'язнення. Святий також передбачив свою смерть що сталася 13 серпня 662 року коли йому було 82 роки. По своїй смерті він залишив багато праць.

https://www.youtube.com/embed/jVqfb6yInAA

В основному замітки про Християн та Християнство. Але в кожній замітці є щось особливе і різне. Також можна знайти щось подібне до змісту що є розміщене на порталі. Розміщення заміток по логічній подібності. Можливо Вас зацікавить цей перелік посилань більше як основний текст. Але не забувайте що основне на цьому порталі є не інформація а Бог.

Посилання більш наближені за тематикою допоможуть знайти те що Вам потрібно і для покращення вашої орієнтації на цьому порталі.

Перелік посилань:

Зарваниця :: 3-го  лютого церква відзначає пам'ять Преподобного Максима Сповідника :: Сподобалось329


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарій

Від користувача 12# vechnost

Цікава замітка. Дякую Вам. 12# vechnost
Коментарій

Від користувача 85# UnionLord

Дуже дякую Вам. 85# UnionLord
Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×