Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


4 лютого 2015 р. 21:45:54

4 лютого ми вшановуємо і згадуємо преподобного мученика Анастасія Перського

4 лютого ми вшановуємо і згадуємо преподобного мученика Анастасія Перського

4 лютого ми вшановуємо і згадуємо преподобного мученика Анастасія Перського

Святий Анастасій народився в сім'ї язичницького волхва Вава . Будучи дитиною в нього було зовсім інше ім’я Магундат а згодом пішов служити у війську царя Хозроя який одного разу розграбувавши Єрусалим викрав з нього животворящий Хрест Господа нашого Ісуса Христа і привіз його до Персії. Біля того Хреста робилися дивовижні речі і Анастасій ( тоді ще Магундат) вирішив якомога більше дізнатися про нього. Коли він дізнався звідки походить цей хрест і кого на ньому розіп’яли став більше дізнаватися й про віру християнську. Згодом він вирішив прийняти хрещення і охрестившись взяв собі ім’я Анастасій , після того став ченцем і сім років провів в єрусалимському монастирі будучи ченцем .
Та згодом його як християнина схопили та повели до суду. Правитель чимдуж переконував його відійти від віри християнської то погрожуючи йому смертю та катуваннями то обіцяюч йому неземні блага та святий Анастасій був твердий у вірі своїй і не пристав на вмовляння . За його віру його неодноразово катували страшно а згодом в 628 році задушили згідно наказу царя.

https://www.youtube.com/embed/luKHoQq0EqY

В основному замітки про Християн та Християнство. Але в кожній замітці є щось особливе і різне. Також можна знайти щось подібне до змісту що є розміщене на порталі. Розміщення заміток по логічній подібності. Можливо Вас зацікавить цей перелік посилань більше як основний текст. Але не забувайте що основне на цьому порталі є не інформація а Бог.

Посилання більш наближені за тематикою допоможуть знайти те що Вам потрібно і для покращення вашої орієнтації на цьому порталі.

Перелік посилань:

Зарваниця :: 4 лютого ми вшановуємо і згадуємо преподобного мученика Анастасія Перського :: Сподобалось374


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарій

Від користувача 14# klirik

Велика кількість апостолів була замучена. Зло цього світу завжди на добро чигує. 14# klirik
Коментарій

Від користувача 85# UnionLord

На все воля Божа! 85# UnionLord
Коментарій

Від користувача 74# Lorin

Як на мене це дуже цікаво! А ви як кажете? 74# Lorin
Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×