Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


5 лютого 2015 р. 21:37:14

5 лютого згадуємо священномученика Климента і мученика Агатагела

5 лютого згадуємо священномученика Климента і мученика Агатагела

5 лютого згадуємо священномученика Климента і мученика Агатагела

Климент народився в сім'ї язичника та християнки в 258 році. Ще будучи немовлям втратив батька а згодом у підлітковому віці і матір. Саме матір і напророчила його мученицьку смерть за Христа. Після її смерті Климента усиновила християнка яку звали Софією. Вона виховала його як благочестивого християнина який під час голоду в їхніх землях разом з нею допомагав покинутим язичницькими батьками дітей, годували їх і готували для хрещення.
За добре християнське життя він вже в двадцять років став єпископом в своєму рідному місті Анкіра. Та згодом почалися переслідування на християн і єпископ Климент був схоплений і відведений до суду. Попри численні погрози та хитрощі Климент не здавався і продовжував стверджувати що є християнином. Правитель наказав катувати його та попри всі муки Климент не здавався. Правитель доніс про це імператору Діоктеліану про єпископа на якого не діють жодні муки та імператор побачивши Климента на якому не було жодних ознак катувань наказав ще раз його піддати стражданням.
Страждав він не один день адже після Діоктеліана його було передано Максиміану який знову ж наказував катувати його. Згодом до нього приєднався його учень і їх обох піддавали багаточисельним мукам.
По смерті Максиміана Агатагела розсікли мечем. Климента якого випустили з вязниці пішов до печерного монастиря і напророчив там закінчення переслідувань на християн а також свою швидку смерть.Його пророцтво щодо своєї смерті було вірним адже зовсім скоро йому відсікли голову.

https://www.youtube.com/embed/luKHoQq0EqY

В основному замітки про Християн та Християнство. Але в кожній замітці є щось особливе і різне. Також можна знайти щось подібне до змісту що є розміщене на порталі. Розміщення заміток по логічній подібності. Можливо Вас зацікавить цей перелік посилань більше як основний текст. Але не забувайте що основне на цьому порталі є не інформація а Бог.

Посилання більш наближені за тематикою допоможуть знайти те що Вам потрібно і для покращення вашої орієнтації на цьому порталі.

Перелік посилань:

Зарваниця :: 5 лютого згадуємо священномученика Климента і мученика Агатагела :: Сподобалось269


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарій

Від користувача 23# Horishok

Слава Богу ! 23# Horishok
Коментарій

Від користувача 76# Klas

Всемогутній та великий Боже помилуй нас грішних 76# Klas
Коментарій

Від користувача 104# rfbvd

Слава Ісусу Христу! Дуже багато цікавої інформації!Хороший та корисний сайт! 104# rfbvd
Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×