Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


6 лютого 2015 р. 23:06:12

Маленьке та одночас важливе нагадування!

Маленьке та одночас важливе нагадування!

Маленьке та одночас важливе нагадування!

Як звичайна людина і натхненна думкою хочу нагадати про молитву за наших військових. Не може бути так, що в одній частині країни є все добре а в іншій частині війна. Не може бути, що в одній частині тієї ж країни йдеш розважатись а в іншій хтось у полоні. Хтось, що є набагато молодший від тебе і не заслуговує на знущання. Прошу про молитву за всіх полонених, за тих хто в тюрмах чи в інших каральних місцях, як полонений. Прошу про кілька хвилин співчуття та молитви до Пречистої Діви Марії та Отця небесного. Молитва є важливою та всесильною, якщо прикладена душа до неї, із проханням добра. Як казав наш Спаситель Ісус Христос - достатньо віри в гірчичне зерно і все можливе. Тож плекаймо цю зернину для спасіння оточуючих та самих себе. Якщо зможемо примиритися із своєю душею то і лихо зупинимо.

https://www.youtube.com/embed/oo5DkXjtklU

Зарваниця :: Маленьке та одночас важливе нагадування! :: Сподобалось294


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарів що до замітки не знайдено!

Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×