Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


7 лютого 2015 р. 22:00:13

7 лютого ми відзначаємо день памяті святого Григорія Богослова.

7 лютого ми відзначаємо день памяті святого Григорія Богослова.

7 лютого ми відзначаємо день памяті святого Григорія Богослова.

Святий Григорій народився в 329 році в одній дуже поважній християнській родині в місті Аріанза в Кападокії. Його батько, якого також звали Григорієм, був місцевим єпископом а матір’ю його була свята Нонна. Пара довгий час не могла мати дітей тому коли Нонна виявила що вагітна вона відразу ж в знак подяки Господу пообіцяла свого єдиного сина в службу церкві.
Як тільки Григорій навчився читати матір відразу ж подарувала йому Святе Письмо. Та потім Григорій отримав дуже хорошу освіту навчаючись в найкращих школах Кападокії та Олександріїа крім того в Афінах . Окрім шкіл він ще й отримав непогані знання від двоюрідного брата своєї матері- святого Амфілохія.
В Афінах Григорій навчався різним наукам, а разом з ним там навчався Василій Великий.
Після навчання він ще декілька років залишався в Афінах і викладав ораторське мистецтво.
Та за кілька років, у 358 році він покидає Афіни і їде до батьківського дому. Тут він, в віці 29 років, приймає хрещення а пізніше, запрошений Василієм Великим, йде з ним до пустелі аби жити там подвижницьким життям. Та за деякий час за вимогою батька знову ж таки повертається додому і там його висвячують до сану пресвітера. Та пасторська діяльність обтяжує його і він тяжіючи до спокою та відчуження покидає свою роботу. В пустелі він перебуваючи разом із Василієм знаходить в собі сили повернутися до роботи пастора.
Святий Василій висвячує його в єпископи міста Сасим та він повертає в рідне місто щоб побути з стареньким батьком а вже по його смерті стає пастором там.
У 381 році його затвердили як Патріарха Константинопольського.
Святий Григорій помер 25 січня 389 року.

https://www.youtube.com/embed/R0JBAasv8qw

В основному замітки про Християн та Християнство. Але в кожній замітці є щось особливе і різне. Також можна знайти щось подібне до змісту що є розміщене на порталі. Розміщення заміток по логічній подібності. Можливо Вас зацікавить цей перелік посилань більше як основний текст. Але не забувайте що основне на цьому порталі є не інформація а Бог.

Посилання більш наближені за тематикою допоможуть знайти те що Вам потрібно і для покращення вашої орієнтації на цьому порталі.

Перелік посилань:

Зарваниця :: 7 лютого ми відзначаємо день памяті святого Григорія Богослова. :: Сподобалось283


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарій

Від користувача 10# zombi

Великий чоловік що вклав багато праці на будівництво Християнства. 10# zombi
Коментарій

Від користувача 27# Zvonok

Слава Богу! 27# Zvonok
Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×