Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


9 лютого 2015 р. 19:50:08

9 лютого ми вшановуємо день перенесення мощей Івана Золотоустого

9 лютого ми вшановуємо день перенесення мощей Івана Золотоустого

9 лютого ми вшановуємо день перенесення мощей Івана Золотоустого

Святий Іван Золотоустий помер за часів правління імператриці Євдоксії у 407 році перебуваючи на шляху до місця свого заслання у місті Комани. До заслання імператриця відправила його через те що він висвітлював гріхи що тоді були дуже поширені в Константинополі.
Його мощі переносились вже за правління сина тієї самої імператриці Феодосія в 438 році.
Все почалося з того що учень святого Івана на ім’я Прокл в храмі на богослужінні виголосив промову про свого вчителя, яка глибоко приголомшила присутніх на ній і вони почали просити імператора про те щоб мощі святого були перенесені .
Так імператор дав дозвіл на перенесення мощей до Константинополя та слуги, яких послав він для цього прийшовши до місця поховання не могли зрушити з місця мощі святого. Імператор Феодосій зрозумів в чім причина і ним було написано листа до святого Івана де він просить пробачення перед ним за свою матір а також за себе.
Цього листа прочитали біля мощей святого і згодом помітили, що їх можна легко підняти .Вони принесли їх на корабель який згодом відплив до Константинополя. З корабля його перенесли до храму Святої Ірини. Коли учень його Прокл відкрив домовину всі побачили що мощі святого виявились нетлінними. Імператор побачивши це приклонився до мощей і почав просити пробачення а всі що були навколо плакати і молитися . Так мощі Івана Злотоустого перебували з молитвою народу всю ніч аж поки їх не було перенесено до храму Святих Апостолів. Як тільки його мощі було перенесено туди народ вигукнув - Прийми пристол свій ,отче .. Клірики і Прокл що були біля нетлінних мощей святого в ту мить побачили що Золотоустий мовив - Мир всім!

https://www.youtube.com/embed/5Dp_5QPLFjk

В основному замітки про Християн та Християнство. Але в кожній замітці є щось особливе і різне. Також можна знайти щось подібне до змісту що є розміщене на порталі. Розміщення заміток по логічній подібності. Можливо Вас зацікавить цей перелік посилань більше як основний текст. Але не забувайте що основне на цьому порталі є не інформація а Бог.

Посилання більш наближені за тематикою допоможуть знайти те що Вам потрібно і для покращення вашої орієнтації на цьому порталі.

Перелік посилань:

Зарваниця :: 9 лютого ми вшановуємо день перенесення мощей Івана Золотоустого :: Сподобалось301


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарій

Від користувача 66# Krolos

Слава Богу ! 66# Krolos
Коментарій

Від користувача 57# Normal

Дивовижний факт. 57# Normal
Коментарій

Від користувача 109# anonym

так багато цікавої та корисної інформації! молодці! 109# anonym
Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×