Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


12 лютого 2015 р. 20:59:47

Сьогодні, 12 лютого ми памятаємо про трьох святителів а саме про святого Василія Великого, Івана Золотоустого та Григорія Богослова.

Сьогодні, 12 лютого ми памятаємо про трьох святителів а саме про святого Василія Великого, Івана Золотоустого та Григорія Богослова.

Сьогодні, 12 лютого ми памятаємо про трьох святителів а саме про святого Василія Великого, Івана Золотоустого та Григорія Богослова.

Ці троє святих зробили неймовірний внесок в християнську церкву таку як вона є зараз. Своїми вчинками та життям вони показували і продовжують показувати нам праведний шлях до Господа.
Відомо що кожен з них споминається в різні дні року, тоді виникає питання - чому ж ми згадуємо їх трьох в один день?Відповідь можна відшукати в історії.
Так у другій половині 11 століття прихильники кожного з цих святих затіяли спір . Прихильники святого Василія Великого переконували інших що саме він є найважливішим серед трьох, прихильники Івана Золотоустого те саме говорили про нього та й григоріанці прославляли свого святого.
І так довго вони б сперечалися аж поки одному мудрому чоловікові на ім’я Іван не зявилися троє святителів і не сказали йому, що немає серед них першого чи другого бо всі рівні вони перед Господом і всі на землі так і на небі виконують волю його. І сказали вони йому щоб наказав тим що сперечаються не розєднюватись а навпаки , бо вони за життя і після смерти намагаються зєднати світ і людей заради миру. Такожвои сказали йому щоб встановив святкування їх трьох на один день щоб більше не виникало суперечок.

Детальніше про цих святих можна почитати тут
http://www.zarvanycia.cc.ua/articles/get/461/ Про Григорія Богослова
http://www.zarvanycia.cc.ua/articles/get/425/ Про Василія Великого
http://www.zarvanycia.cc.ua/articles/get/355/ Про Івана Золотоустого

Відео ресурс:
https://www.youtube.com/embed/QYmSH2eEGqs

В основному замітки про Християн та Християнство. Але в кожній замітці є щось особливе і різне. Також можна знайти щось подібне до змісту що є розміщене на порталі. Розміщення заміток по логічній подібності. Можливо Вас зацікавить цей перелік посилань більше як основний текст. Але не забувайте що основне на цьому порталі є не інформація а Бог.

Посилання більш наближені за тематикою допоможуть знайти те що Вам потрібно і для покращення вашої орієнтації на цьому порталі.

Перелік посилань:

Зарваниця :: Сьогодні, 12 лютого ми памятаємо про трьох святителів а саме про святого Василія Великого, Івана Золотоустого та Григорія Богослова. :: Сподобалось299


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарій

Від користувача 109# anonym

В друге чую про сон трох святих для людського навернення та скріплення в дусі Христа. 109# anonym
Коментарій

Від користувача 38# Jonit

Господи помилуй 38# Jonit
Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×