Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


14 лютого 2015 р. 15:58:52

Сьогодні 13 лютого ми згадуємо про святих Кира та Івана Безсрібників

Сьогодні 13 лютого ми згадуємо про святих Кира та Івана  Безсрібників

Сьогодні 13 лютого ми згадуємо про святих Кира та Івана Безсрібників

Святий Кир жив в Олександрії в третьому столітті по Різдві Христовому. В той час імперією правив лютий ненависник християнства Діоктеліан.
Сам Кир був дуже хорошм та побожнм лікарем, що вважав неправильним брати гроші в недужих. Крім того він радив недужим змінити свій спосіб життя адже був певен що багато недуг йдуть від гріховного життя.
Через певний час святий Кир пішов до монастиря, який знаходився в Арабії. Там він виявив у себе дар зцілювати хворих людей через молитву.
Там до нього долучився колишній військовий який вирішив прийти до християнства душею і який був згодом охрещений.
Якось ці двоє святих дізналися про арешт однієї християнки що мала ім’я Атанасія та її трьох доньок і вирішили піти в той край щоб молитвою і духом підтримати їх . Та так трапилось що їх обох також кинули до вязниці і піддаючи катуванням вимагали від них зректися християнства. Та вони трималися стійко і не зрадили Христа.
Через їхню віру їх обох порізали мечами а жінці та її дітям, яких вони хотіли підтримати, відсікли голови. Це сталося приблизно в 311 році нашої ери.
По їх кончині добрі християни що забрали їх мощі перенесли їх до храму святого Марка.
Зараз мощі святих знаходяться у храмі святого Михайла що у місті Мюнхен, Німеччина.

https://www.youtube.com/embed/S1MTY4ep4k8

В основному замітки про Християн та Християнство. Але в кожній замітці є щось особливе і різне. Також можна знайти щось подібне до змісту що є розміщене на порталі. Розміщення заміток по логічній подібності. Можливо Вас зацікавить цей перелік посилань більше як основний текст. Але не забувайте що основне на цьому порталі є не інформація а Бог.

Посилання більш наближені за тематикою допоможуть знайти те що Вам потрібно і для покращення вашої орієнтації на цьому порталі.

Перелік посилань:

Зарваниця :: Сьогодні 13 лютого ми згадуємо про святих Кира та Івана  Безсрібників :: Сподобалось325


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарій

Від користувача 32# Ulitka

Цікаве відео! 32# Ulitka
Коментарій

Від користувача 60# Raketa

Гарно 60# Raketa
Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×