Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


14 лютого 2015 р. 23:43:53

14 лютого ми споминаємо святого мученика Трифона

14 лютого ми споминаємо святого мученика Трифона

14 лютого ми споминаємо святого мученика Трифона

Святий Трифон походив з Малої Азії а саме з поселення Кампсад.
З самого малечку святий Трифон виявив в себе Божий дар вигнання бісів та зцілення від всякх хворіб.
Відомо про один випадок з життя святого коли він врятував від голоду всіх своїх односельчан молитвою змусивши з полів різних шкідників що знищували врожай.
Також святий мученик зцілив від бісів доньку імператора Гордіана що правив з 238 по 244 роки нашої ери.
Та коли за 4 роки після закінчення правління Гордіяна до імператорського престолу прийшов Декій відразу почались переслідування християн. Однією із багаточисельних жертв цього переслідування став і Трифона. Його схопили за те що він проповідував Христову віру і довгий час після того катували змушуючи відректися від віри та він стійко витримав всі катування.Згодом його засудили на смерть через усікновеня мечем. Коли він поомер мученицькою смертю християи взяли його тіло і вирішили захоати його в місті де він загинув та мученик через сон одному з них попроси щоб його тіло поховали на землі де він народився.
Цьому святому принято молитисяв часі хвороби чи якогось хворобливого стану а також в часі голоду.

https://www.youtube.com/embed/DDmsyLJJlNM

В основному замітки про Християн та Християнство. Але в кожній замітці є щось особливе і різне. Також можна знайти щось подібне до змісту що є розміщене на порталі. Розміщення заміток по логічній подібності. Можливо Вас зацікавить цей перелік посилань більше як основний текст. Але не забувайте що основне на цьому порталі є не інформація а Бог.

Посилання більш наближені за тематикою допоможуть знайти те що Вам потрібно і для покращення вашої орієнтації на цьому порталі.

Перелік посилань:

Зарваниця :: 14 лютого ми споминаємо святого мученика Трифона :: Сподобалось318


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарій

Від користувача 21# Korason

Господи милий пробач нам гріхи наші 21# Korason
Коментарій

Від користувача 80# Nibiro

Добра замітка та відео. Гарні коментарі Попиченко. 80# Nibiro
Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×