Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


16 лютого 2015 р. 21:15:13

15 лютого церква відзначає велике свято Стрітення Господнього.

15 лютого церква відзначає велике свято Стрітення Господнього.

15 лютого церква відзначає велике свято Стрітення Господнього.

Відзначати це свято розпочали наприкінці пятого століття нашої ери на сороковий день по Різдві Христовому. Чомусь багато людей пояснює це свято як зустріч зими з весною та насправді це свято має зовсім інше пояснення та історію.
В часи коли народився Христос був такий закон, описаний ще в Старому Завіті що жінка яка народила дитя є не чистою і повинна з’явитися до храму на сороковий день( якщо народила хлопчика) і на 80 день (якщо дівчинку) і принести як жертву ягнятко та горлицю. Ягня повинно було бути однорічним і приносилося в жертву в знак подяки Богові. Горлиця ж приносилась як викуп за гріхи. Та якщо ж жінка є бідною і не може принести ягнятко то мусить принести дві горлиці. Також жінка мусила принести до храму дитину хлопчика бо кожне дитя первородне чоловічої статі за законом належить Богові.
Так і вчинила Марія, мати Ісусова. Вона взяла маленького Ісусика і двох горлиць в жертву і пішла до храму де на них вже давно чекав старець Симеон. Він був людиною праведною і Бог сповістив його що той помре лиш після того як Ісуса побачить. Побачивши дитя Боже Симеон втішився і згодом помер. Крім Симеона Ісусика побачила пророчиця Анна яка прожила довго років в храмі на службі у Бога.
Після звершення закону Марія з Йосипом та маленьким Ісусиком повернулися до Назарету.

https://www.youtube.com/embed/i76_nQXQ0X4

В основному замітки про Християн та Християнство. Але в кожній замітці є щось особливе і різне. Також можна знайти щось подібне до змісту що є розміщене на порталі. Розміщення заміток по логічній подібності. Можливо Вас зацікавить цей перелік посилань більше як основний текст. Але не забувайте що основне на цьому порталі є не інформація а Бог.

Посилання більш наближені за тематикою допоможуть знайти те що Вам потрібно і для покращення вашої орієнтації на цьому порталі.

Перелік посилань:

Зарваниця :: 15 лютого церква відзначає велике свято Стрітення Господнього. :: Сподобалось300


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарій

Від користувача 109# anonym

Велике дійство що відбулося кілька століть тому зараз згадується. Це дуже велика подія для Християн. 109# anonym
Коментарій

Від користувача 109# anonym

Цікаво так дізнатися що насправді значить це свято. Мені якраз казали про зустріч зими з літом. 109# anonym
Коментарій

Від користувача 109# anonym

І мені бабця ото про зиму і літо казала. Добре що є такі сайти, що про святих розказують. Бо часом таке враження ніби в камяому віці живемо. Я доньці тих байок про зиму розказувати не буду. 109# anonym
Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×