Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


16 лютого 2015 р. 21:40:41

16 лютого ми споминаємо Симеона Богоприємця та пророчиці Анни.

16 лютого ми споминаємо Симеона Богоприємця та пророчиці Анни.

16 лютого ми споминаємо Симеона Богоприємця та пророчиці Анни.

Ці двоє людей були першими, хто зустрів Ісуса в храмі коли його туди принесли Марія з Йосипом.
Першим був старець Симеон. Він був праведою людиною, яка перекладала Святе Письмо з юдейської на грецьку. За переказами коли він перекладав фразу про те що зачала діва і породить сина то захотів замінити слово діва на жінку та в цю хвилю з’явився йому ангел і сказав що він сам побачить дитя це.Відомо що Симеон дожив до 360 років та помер на наступний день після того як побачив Ісуса.
Другою після Симеона Ісуса побачила Анна пророчиця. Анна була праведною жінкою яка понад 60 років після смерти чоловіка прожила в храмі в молитві і пості безперестанно.

https://www.youtube.com/embed/wpkuwwbYhCg

В основному замітки про Християн та Християнство. Але в кожній замітці є щось особливе і різне. Також можна знайти щось подібне до змісту що є розміщене на порталі. Розміщення заміток по логічній подібності. Можливо Вас зацікавить цей перелік посилань більше як основний текст. Але не забувайте що основне на цьому порталі є не інформація а Бог.

Посилання більш наближені за тематикою допоможуть знайти те що Вам потрібно і для покращення вашої орієнтації на цьому порталі.

Перелік посилань:

Зарваниця :: 16 лютого ми споминаємо Симеона Богоприємця та пророчиці Анни. :: Сподобалось281


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарій

Від користувача 83# Akafest

Нагадав собі про цікаві факти із життя святих. Спасибі. Дуже корисний ресурс. 83# Akafest
Коментарій

Від користувача 109# anonym

Шкода що про них мало відомостей. Я вважаю їх значними постатями в історії церкви. Але вже це непогано. Дякую. 109# anonym
Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×