Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


17 лютого 2015 р. 21:42:01

17 лютого церква згадує преподобного Ісидора Пелусіота

17 лютого церква згадує преподобного Ісидора Пелусіота

17 лютого церква згадує преподобного Ісидора Пелусіота

Преподобний Ісидор з'явився на світ в місті Олександрія в п'ятому столітті по Різдві Христовому. В підлітковому віці він взяв собі за мету полишити життя звичайне і піти до монастиря що був розташований на Пелусіотській горі в Єгипті. Саме там і було звершено більшість його подвигів в якості ченця.
Через своє строге аскетичне життя він дуже скоро став поважним ченцем і згодом був обраний настоятелем цієї обителі а ще через деякий час ним було прийнято священничий сан.
Одного разу під час своєї подорожі до Константинополя він зустрічає Івана Златоустого і відразу ж стає його учнем і натхненний проповідями свого вчителя теж стає проповідником,дає багато порад щодо духовного життя і з'єднання з Богом не лише звичайним людям але й представникам вищих духовних чинів.
Ісидор був надзвичайно відданим Златоустому і в важкий час переслідувань яких зазнавав його вчитель надавав йому велику підтримку.
По смерті свого вчителя Ісидор став дуже поважною людиною в церковному світі і саме за його ініціативою було скликано Третій Вселенський собор. Цей собор відбувався в місті під назвою Ефес і на ньому були засуджені неправдиві учення Несторія.
Преподобний помер у дуже глибокій старості в 436 році.

https://www.youtube.com/embed/b1taFsQ7UPY

В основному замітки про Християн та Християнство. Але в кожній замітці є щось особливе і різне. Також можна знайти щось подібне до змісту що є розміщене на порталі. Розміщення заміток по логічній подібності. Можливо Вас зацікавить цей перелік посилань більше як основний текст. Але не забувайте що основне на цьому порталі є не інформація а Бог.

Посилання більш наближені за тематикою допоможуть знайти те що Вам потрібно і для покращення вашої орієнтації на цьому порталі.

Перелік посилань:

Зарваниця :: 17 лютого церква згадує преподобного Ісидора Пелусіота :: Сподобалось358


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарій

Від користувача 106# julia

Дуже цікаво! 106# julia
Коментарій

Від користувача 23# Horishok

Дуже мило. Гарні слова. 23# Horishok
Коментарій

Від користувача 110# margaritha

Скільки ж тих святих є!Цікаво чи в наш час хоч один такий знайдеться? 110# margaritha
Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×