Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


18 лютого 2015 р. 21:05:11

18 лютого день памяті священномучениці Агафії

18 лютого день памяті священномучениці Агафії

18 лютого день памяті священномучениці Агафії

Свята Агафія народилася в одній заможній і знатній родині з міста Палермо , що в Сицилії.
Вона жила в часи правління імператора Декія і під час переслідувань на християн також була схоплена через свою віру та згодом була віддана до однієї дуже заможної жінки . Вона і її пятеро доньок всяко схиляли її до зречення християнства, пропонували їй натомість новий одяг і безбідне життя та вона не скорилась і залишилась християнкою.
Згодом її почали допитувати і знову ж таки схиляли до зречення та на відмову почали катувати її металевими нігтями по грудях. Вночі коли вона була в вязниці до неї зявився Апостол Петро та зцілив її рани. Коли кати побачили що на грудях немає шрамів відразу ж почали катувати її ще з більшими зусиллями та в той же час в місті цьому стався землетрус через який загинуло багато людей а решта налякані повтікали звідти відвівши Агафію до вязниці де вона і померла.

https://www.youtube.com/embed/AmLAR9tlgDE

В основному замітки про Християн та Християнство. Але в кожній замітці є щось особливе і різне. Також можна знайти щось подібне до змісту що є розміщене на порталі. Розміщення заміток по логічній подібності. Можливо Вас зацікавить цей перелік посилань більше як основний текст. Але не забувайте що основне на цьому порталі є не інформація а Бог.

Посилання більш наближені за тематикою допоможуть знайти те що Вам потрібно і для покращення вашої орієнтації на цьому порталі.

Перелік посилань:

Зарваниця :: 18 лютого день памяті священномучениці Агафії :: Сподобалось324


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарій

Від користувача 61# Arnold

О це героїчний вчинок святої. Дуже велика свята. 61# Arnold
Коментарій

Від користувача 34# INeKazu

Цікаве відео. Дуже подобаються відео із о. Попиченко. 34# INeKazu
Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×