Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


20 лютого 2015 р. 18:37:05

Цього дня, 20 лютого ми згадуємо преподобного Луку Єлладського.

Цього дня, 20 лютого ми згадуємо преподобного Луку Єлладського.

Цього дня, 20 лютого ми згадуємо преподобного Луку Єлладського.

Святий Лука походив з невеличкого грецького містечка Касторії, з бідної родни хліборобів. З самого малечку хлопчик був навчений праці — багато працював на полі та пас худобу. Він з батьками жив дуже скромно і часто відмовляв собі у їжі на користь вбогих людей. Через таку свою щедрість його часто сварили батьки та він не поступився.
Одного разу він віддав бідним зерно що мусив посадити і за те добро Бог зробив так що врожаю було значно більше.
Також він багато часу приділяв молитві і за переказами його матір часто його бачила наче у повітрі під час його молитов. По смерті батька він вирішує піти до Афін де приймає чернечий постриг, та мати яка не знала де він є весь час молилась за його повернення. Так і сталось, він повернувся але вже за кілька місяців , здобувши материне благословення , йде до Іванової гори, на якій був розташований храм Косьми і Дем’яна де він постійно перебував у молитві і постив.Там же він знову постригся у ченці . За майже 7 років через набіг війська болгарського пішов до Коринфу де приєднався до старця стовпника і допомагав йому як міг протягом десятиріччя а згодом повернувся до рідного краю де і оселився на Івановій горі.
З того часу він кілька раз змінював місця свого перебування з різних причин аж поки не спинився в Стирі, де згодом виник і монастир. Там він вчиняв багато чуд, неодноразово зцілював людей як від фізичних недуг так і від душевних.
Передчуваючи близьку смерть Лука багато готувався до неї, спершу він казав щоб його тіло кинули на розтерзання звірям та після того як брати попросли його змінити заповіт він сказав щоб його поховали там де він помре. Помер святий 7 лютого 946 року Божого. На місці його поховання звели храм а мощі святого довгий час мироточили, було багато випадків зцілення.

В основному замітки про Християн та Християнство. Але в кожній замітці є щось особливе і різне. Також можна знайти щось подібне до змісту що є розміщене на порталі. Розміщення заміток по логічній подібності. Можливо Вас зацікавить цей перелік посилань більше як основний текст. Але не забувайте що основне на цьому порталі є не інформація а Бог.

Посилання більш наближені за тематикою допоможуть знайти те що Вам потрібно і для покращення вашої орієнтації на цьому порталі.

Перелік посилань:

Зарваниця :: Цього дня, 20 лютого ми згадуємо преподобного Луку Єлладського. :: Сподобалось321


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарів що до замітки не знайдено!

Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×