Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


22 лютого 2015 р. 21:16:38

21 лютого ми згадуємо святого Теодора Стратилата та пророка Захарію.

21  лютого ми згадуємо святого Теодора Стратилата та пророка Захарію.

21 лютого ми згадуємо святого Теодора Стратилата та пророка Захарію.

Святий Теодор Стратилат народився у місті Євхаїт ( сьогодні Туреччина) а згодом був воєнним у місті Гераклеє, поруч Чорного моря.
Теодор Стратилат мав дуже покірний характер, жив побожно і через те мав довіру в багатьох людей. До нього горнулись і язичники, які бачучи його добрий характер і віру в Господа приймали віру християнську.
Чутка про цього доброчесного воїна дійшла до співправителя імператора Костянтина, що звався Лікиній і правив з 308 по 323 роки нашої ери. Той негайно відправився до Гераклії і викликавши до себе Теодора примусив його до поклоніння ідолам та воїн твердо вірив у Христа і не збирався зрікатися віри своєї. Побачивши це імператор Лікиній наказав катувати його.
Святий Теодор перетерпів багато мук, адже його били металевими прутами, намагалися спалити, розіпнули на хресті та стрілами пронизували його тіло та очі. Вночі опісля того як він зневірившись підвів голову до неба і питав чому Господь його полишив до нього з’явився ангел і цілком зцілив його тіло, показуючи тим самим що насправді Бог ніколи не покидав його. Всі хто побачли це диво, навіть найяріші язичники відразу увірували у Христа і почали бунтувати проти імператора та Теодор спинив їх кажучи що він має померти та вони не повинні забувати його. Імператор же побачивши Стратилата наказав відсікти йому голову. Це відбулося у 319 році по Різдві Христовім. Святого поховали в рідному місті.

Пророк Захарія є одним із тринадцяти малих пророків Старого завіту.
Народився цей пророк у родині священників в час полону євреїв у Вавилоні. Пророкувати він розпочав на другий рік після того як до правління імперією став імператор Дарій.
Захарій у своїх книгах описав багато подій що за 500 років мал відбутися у житті Ісуса Христа а саме його вїзд на віслюку до Єрусалиму, зраду Юди за 30 срібняків а також затемнення сонця під час розіпяття Христа.
Відомо що жоден пророк окрім нього так детально не описував цих подій з життя Ісусового.
Помер пророк в старечому віці і похований недалеко від Єрусалиму поблизу могили пророка Огея з яким він пророкував опісля виходу з Вавилонського полону.

https://www.youtube.com/embed/b1taFsQ7UPY

В основному замітки про Християн та Християнство. Але в кожній замітці є щось особливе і різне. Також можна знайти щось подібне до змісту що є розміщене на порталі. Розміщення заміток по логічній подібності. Можливо Вас зацікавить цей перелік посилань більше як основний текст. Але не забувайте що основне на цьому порталі є не інформація а Бог.

Посилання більш наближені за тематикою допоможуть знайти те що Вам потрібно і для покращення вашої орієнтації на цьому порталі.

Перелік посилань:

Зарваниця :: 21  лютого ми згадуємо святого Теодора Стратилата та пророка Захарію. :: Сподобалось339


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарій

Від користувача 47# Otvet

Мене дуже вразила детальна замітка про цього святого. Факти що відбувалися кілька століть тому вражають. 47# Otvet
Коментарій

Від користувача 62# Kylymok

Радість проймає душу читаючи які дива відбувалися в час гонінь на Християн. 62# Kylymok
Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×