Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


22 лютого 2015 р. 22:03:49

Шановні користувачі, друзі, гості нашого блогу- порталу Зарваниця

Шановні користувачі, друзі, гості нашого блогу- порталу Зарваниця

Слава Ісусу Христу!

Шановні користувачі, друзі, гості нашого блогу- порталу Зарваниця

Вже завтра, в понеділок 23 лютого, розпочинається великий піст, який означає не просто відмову від певних продуктів звичних для нас протягом року, а більше духовне очищення, покаяння, прощення.Ми можемо відмовитись від їжі, від розваг, танців, музики...але якщо душа наша не має спокою, є забрудненою гріхами то від тої відмови буде мало користі, хіба що для втрати ваги допоможе. Постити треба духовно, щиро а не тому що так треба.
Під час посту варто більше молитись, старатись терпіти якісь незгод і прощати усім хто ображає вас, як рідних людей так і ворогів, особливо ворогів. Також варто більше сповідатися та приймати причастя, нагадуємо що сповідь також має бути щирою а не тому що так потрібно або тому що так кажуть. Така сповідь є несправжньою, в повинні направду мати покаяння в тих гріхах, повинні шкодувати про них.
Нагадуємо що сьогодні 22 лютого Прощена неділя, і хоч зараз досить пізня година все ще можна попрости пробачення у тих кого скривдили ви а також пробачити тих хто скривдив вас. Але також нагадуємо, що прощати і вибачатись можна і треба не тільки в цей день а завжди і всюди!
Доброго і щирого посту вам!Прощайте і будьте прощені!
З повагою, інформаційний блог-портал Зарваниця

https://www.youtube.com/embed/vDNjB-RqGsY

В основному замітки про Християн та Християнство. Але в кожній замітці є щось особливе і різне. Також можна знайти щось подібне до змісту що є розміщене на порталі. Розміщення заміток по логічній подібності. Можливо Вас зацікавить цей перелік посилань більше як основний текст. Але не забувайте що основне на цьому порталі є не інформація а Бог.

Посилання більш наближені за тематикою допоможуть знайти те що Вам потрібно і для покращення вашої орієнтації на цьому порталі.

Перелік посилань:

Зарваниця :: Шановні користувачі, друзі, гості нашого блогу- порталу Зарваниця :: Сподобалось350


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарій

Від користувача 84# Etno

Початок покаяння. Мир всім. 84# Etno
Коментарій

Від користувача 38# Jonit

Слава Всевишньому 38# Jonit
Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×