Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


23 лютого 2015 р. 18:29:57

23 лютого споминаємо священномученика Харлампія

 23 лютого споминаємо священномученика Харлампія

23 лютого споминаємо священномученика Харлампія

Святий жив у другій половині другого століття по Різдві Христовому і був єпископом міста Магнезія. За своє життя він навернув до християнської віри дуже багато язичників, проповідував слово Боже та навчав людей праведному життю та чутка про цього святого та його проповіді донеслись до правителя Лукіана який наказав схопити святого, якому на той час було 113 років. Харлампія привели до суду де Лукіан наказував йому під страхом смерті відмовитись від християнства і поклонитися ідолам та він твердо стояв на своєму і відмовився відрікатися від своєї віри. Побачивши його непохитність Лукіан віддав наказ катувати старенького Харлампія . Як тільки не знущалися з старця кати- здирали з нього шкіру, сильно били та він не тільки не молив про пощаду а й дякував своїм катам кажучи що його дух обновився.
Побачивши все те воєначальник Лукій вирішив сам катувати святого та в одну мить йому наче відняло руки, в ту ж мить двоє воїнів що побачили те увірували в Господа. За це згодом їм відсікли голови.
Після всіх цих катувань його повели до імператора, який наказав катувати його ще більше вогнем та Харлампій зоставався неушкодженим, крім того багато людей недужих, що були там, отримували зцілення. Навіть сам імператор дивувався тим чудам що відбуваися а донька його увірувала в Христа. Муки святого продовжувались аж поки імператор наказав усікти його мечем.
Тіло святого було поховане донькою того самого імператора з дуже великими почестями.


https://www.youtube.com/embed/6f-m6OCKT6M

В основному замітки про Християн та Християнство. Але в кожній замітці є щось особливе і різне. Також можна знайти щось подібне до змісту що є розміщене на порталі. Розміщення заміток по логічній подібності. Можливо Вас зацікавить цей перелік посилань більше як основний текст. Але не забувайте що основне на цьому порталі є не інформація а Бог.

Посилання більш наближені за тематикою допоможуть знайти те що Вам потрібно і для покращення вашої орієнтації на цьому порталі.

Перелік посилань:

Зарваниця ::  23 лютого споминаємо священномученика Харлампія :: Сподобалось296


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарів що до замітки не знайдено!

Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×