Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


29 травня 2014 р. 19:57:49

Вознесіння Господнє

Вознесіння Господнє

Вознесіння Господнє

Як свідчить Священне Писання, протягом 40 днів після свого воскресіння Господь бог Ісус з'являвся своїм учням, а на сороковий день вознісся на небо з Оливної гори просто у них на очах(Деян 1, 9-11). Він пішов на небо з того ж самого місця, де починалося Його спокутну страждання.

У світі існує чимало сект, в тому числі езотеричного напрямку, груп «таємних знань» та інші. Суєтні уми часто схильні покриву таємничості. У той час як суть справжньої Таємниці - у тому, що її не потрібно приховувати, тому що від її повного викладу вона все одно не перестає бути таємницею. Те, що можна знати про Вознесіння Господнє, не вимагає від християн проходити якісь ритуали, обряди посвячення, не має ступенів посвяти. Вся таємниця Вознесіння, як вона була показана апостолам, викладена в кількох коротких пропозиціях Діянь. Воскреслий Господь з учнями, говорив з ними, потім знявся вгору, і хмара Його сховала від людських поглядів. Все. Він повернувся в Дім Отця, залишивши своїм послідовникам не тільки обітницю «йду напоготовіти вам місце», а й конкретну ілюстрацію, що смерть не є кінцем усього, а в небо можна просто знятися.

http://zarvanycia.cc.ua/articles/get/48/ ,
https://vk.com/krokdospasinnya ,
https://www.facebook.com/krokdospasinnya ,
https://ok.ru/profile/533438398557 ,
https://twitter.com/krokdospasinnya ,
http://blog.i.ua/user/6200557/ ,
https://www.youtube.com/embed/vk1cL65612M

Зарваниця :: Вознесіння Господнє :: Сподобалось369


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарів що до замітки не знайдено!

Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×