Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


24 лютого 2015 р. 17:49:26

24 лютого день памяті священномученика Власія Севастійського

24 лютого день памяті священномученика Власія Севастійського

24 лютого день памяті священномученика Власія Севастійського


Власій був обраний єпископом міста Севастія під час правління двох імператорів Ліникія і Діоклетіана. Ці два імператори знані як найбільші переслідувачі християнства.
Дуже багато християн переховувались саме в домі Власія, що був розташований на горі Аргеос. Також до нього приходило багато звірів. Вони чекали поки той закінчить молитву і поблагословить їх, багато з цих тварин були зціленими святим. Та одного разу дім святого був викритий слугами місцевого правителя на ім’я Агриколай. Вони шукали поблизу звірів, що повинні були нападати на засуджених християн і розривати їх зубами. Щойно повернушись слуги негайно доповіли про християн, що переховувались там і правитель наказав їм схопити їх і привести до нього. Коли прийшли слуги до дому цього то побачили там лише Власія, який потім покірно пішов з ними до Агриколая.
На шляху до правителя він здійснював багато чуд та зцілював людей. Одна вдова пожалілась святому на те що зовсім недавно вовк забрав єдине що вона мала — порося.Святий відповів щоб вона не сумувала бо те порося що вкрав у неї вовк повернеться до неї. Так і сталося.
Зустрів Агриколай святого дуже чемно назвавши його другом Богів та святий відповів що ті кого він називає богами є біси. Почувши це Агриколай наказав жорстоко побити Власія та кинути до вязниці.
Наступного дня святого знову катували, а після того знову завели до вязниці. По дорозі за ними йшли сім жінок, які збирали краплі крові святого. Їх схопили та наказали поклонитися, вони ж обманом забрали цих ідолів та втопили на самому днищі озера. За те їх багато катували. Святі стійко терпіли всі катування а згодом їх тіла змінилися і стали білі наче сніг, а з ран їхніх замість крові текло молоко. Потім цим жінкам було відсічено голови.
Святого Власія знову привели до правителя та він не відрікся від віри і стояв на своєму за що святого наказали кинути в озеро. Він підійшов до нього, перехрестив і пішов по ньому неначе то була не вода а земля. Він став посередині озера і прикликав до себе багатьох язичників що стояли на берегу. Вони пішли до нього молишись до своїх божків та втопились.
Дізнавшись про смерть багатьох своїх підданих і товаришів Агриколай дуже розсердився і наказав відсікти голову святому.Це трапилося у 316 році по Різдві Христовому. Мощі святого знаходяться в багатьох містах Європи.

В основному замітки про Християн та Християнство. Але в кожній замітці є щось особливе і різне. Також можна знайти щось подібне до змісту що є розміщене на порталі. Розміщення заміток по логічній подібності. Можливо Вас зацікавить цей перелік посилань більше як основний текст. Але не забувайте що основне на цьому порталі є не інформація а Бог.

Посилання більш наближені за тематикою допоможуть знайти те що Вам потрібно і для покращення вашої орієнтації на цьому порталі.

Перелік посилань:

Зарваниця :: 24 лютого день памяті священномученика Власія Севастійського :: Сподобалось271


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарій

Від користувача 24# Funtic

Ще один великий мученик Хрестовий! 24# Funtic
Коментарій

Від користувача 99# Pcholko

Звірі любили цього святого ! Дуже гарно ! 99# Pcholko
Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×