Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


26 лютого 2015 р. 18:34:28

Сьогодні , 26 лютого ми згадуємо преподобного Мартиніана, святих Зою та Фотинію.

Сьогодні , 26 лютого ми згадуємо преподобного Мартиніана, святих Зою та Фотинію.

Сьогодні , 26 лютого ми згадуємо преподобного Мартиніана, святих Зою та Фотинію.


Святий Мартиніан жив у Палестині і був побожним хлопцем. В 18 років він вирішив піти до пустелі що була розташована неподалік міста Кесарії. Там він залишився жити і на протязі чверті століття жив сам у повній безмовності і подвижництві.
Якось одна жінка, що мала ім’я Зоя, вирішила посперечатись з своїми товаришами що легко зможе спокусити святого. Так вона посеред ночі у вигляді подорожуючої прийшла до Мартиніана і попросилась переночувати. Святий дозволив їй бо ж було темно та й погода була недоброю та згодом Зоя переодяглась в гарне вбрання і спробувала спокусити чоловіка.
Та Мартиніан замість того аби піддатися спокусі розпалив огнище і ставши в середину його наказував собі терпіти цей вогонь бо як не може витерпіти його то як витерпить вогонь пекла.
Побачивши це жінка схаменулась і почала просити його наставити його на шлях істинний і він порадив їй піти до землі Вифлеємської до монастиря святої Павли де вона прожила до своєї кончити подвижницьким життям. Після того як він вилікував свої ноги він поїхав до острову на якому зовсім не було людей, там він плів корзини для одного чоловіка що привозив йому харчі.
Якось до острова прибився корабель що потерпів після великої бурі а в ньому була молода жінка Фотинія. Вона залишилась на острові а Мартиніан поплив, на землю його винесли два дельфіни.
Якось Мартиніан прийшов до Афін, там захворівши він відчував швидкий прихід смерті він зайшов до храму і ляг посередині а згодом покликав єпископа і попросив поховати його.Помер він в 422 році. Дівчина Фотинія проживши на острові померла за 6 років і була похована в Кесарії Палестинській.https://www.youtube.com/embed/o0uvBcdryyI

В основному замітки про Християн та Християнство. Але в кожній замітці є щось особливе і різне. Також можна знайти щось подібне до змісту що є розміщене на порталі. Розміщення заміток по логічній подібності. Можливо Вас зацікавить цей перелік посилань більше як основний текст. Але не забувайте що основне на цьому порталі є не інформація а Бог.

Посилання більш наближені за тематикою допоможуть знайти те що Вам потрібно і для покращення вашої орієнтації на цьому порталі.

Перелік посилань:

Зарваниця :: Сьогодні , 26 лютого ми згадуємо преподобного Мартиніана, святих Зою та Фотинію. :: Сподобалось255


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарій

Від користувача 28# Urok

Через одного Святого появилося ще двоє. Це справжнє диво Боже як із рибинами. 28# Urok
Коментарій

Від користувача 97# Slish

Геніальна розповідь. 97# Slish
Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×