Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


28 лютого 2015 р. 20:08:57

28 лютого згадуємо Апостола Онисима.

28 лютого згадуємо Апостола Онисима.

28 лютого згадуємо Апостола Онисима.


Апосол Онисим замолоду служив заможному християнину Филимону, що жив у Колосах.
Та якось він заборгував Филимону і перед страхом переслідувань пішов до Риму де його за короткий час впіймали і посадили до вязниці де він зустрів Апостола Павла який його і охрестив. Святий Павло дуже сподобав собі цього юнака бо той вірно служив йому і через те врішив написати листа Филимону якого знав дуже добре з проханням пробачити його слузі і відправив Онисима з тим листом до нього.
Филимон зустрівши свого старого служника і з ним листа від Апостола Павла не лише простив його а й наказав повертатись до Риму до його учителя.
Згодом Апостол Павло помер а він продовжив служити іншим апостолам і врешті вони висвятили його на єпископа. Він починає багато подорожувати і пропоідувати Слово Боже по різних містах всього світу.Будучи в похилому віці він після апостола Тимофія займає єпископський престол в місті Ефесі.
В час коли до влади імперією прийшов імператор Траян Онисима засудили на заслання у місто Путіоли а вже за деякий час знову повернувши до Риму жорстоко побили та відсікли голову.


https://www.youtube.com/embed/a_c8nmqn4Nk

В основному замітки про Християн та Християнство. Але в кожній замітці є щось особливе і різне. Також можна знайти щось подібне до змісту що є розміщене на порталі. Розміщення заміток по логічній подібності. Можливо Вас зацікавить цей перелік посилань більше як основний текст. Але не забувайте що основне на цьому порталі є не інформація а Бог.

Посилання більш наближені за тематикою допоможуть знайти те що Вам потрібно і для покращення вашої орієнтації на цьому порталі.

Перелік посилань:

Зарваниця :: 28 лютого згадуємо Апостола Онисима. :: Сподобалось260


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарів що до замітки не знайдено!

Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×