Шановні Користувачі! Для вашої зручності створена система пошуку, за допомогою якої ви зможете швидко віднайти потрібну вам інформацію, або за її відсутності сказати нам про це.Також при бажанні ви можете залишати коментарі до кожної замітки. Зареєстуватись ви можете скориставшись цим посиланням. Дякуємо за увагу. ×

У "Зарваниці є чудотворна ікона і цілюще джерело, біля якого з'являласяБожа Матір"


2 березня 2015 р. 18:40:07

1 березня пам'ятаємо про 12 святих мучеників

1 березня пам'ятаємо про 12 святих мучеників

1 березня пам'ятаємо про 12 святих мучеників
Святі 12 мучеників - пресвітер Памфіл , диякон Валент, Павло, Порфирій, Селевкій, Феодул, Юліан, Самуїл, Ілля, Даниїл, Єремія, Ісая постраждали під час гоніння на християн, ініціованого за час правління імператора Діоклетіана з 308 по 309 роки в Кесарії Палестинській . Святий мученик Памфіл, походив із міста Бейрут здобув освіту в Александрії, після чого був висвячений пресвітером в Кесарії. Він багато потрудився над звіренням і виправленням текстів Нового Завіту, пошкоджених переписувачами. Виправлені копії святий Памфіл переписував і розсилав охочим їх мати. Таким чином він навернув до Христа багато язичників. Його трудами і турботами в Кесарії була зібрана велика бібліотека духовних книг, що служила християнській освіті. Святому Памфілу в поширенні віри Христової дуже допомагали святий Валент, диякон Елійської церкви, людина похилого віку, який прекрасно знав Священне Писання, і святий Павло, що горів вірою і любов'ю до Христа Спасителя. Всі троє були кинуті на 2 роки до в'язниці правителем Кесарії Урбаном. До правління його наступника Фірміліана в Єгипті були засуджені та відправлені в Кілікію на золотоносні родовища 130 християн. Їх проводжали до місця вигнання п'ять юнаків-братів. На зворотному шляху до Єгипту вони були схоплені в Кесарії і кинуті до в'язниці за проповідування віри Христа. Юнаків привели на суд до Фірміліана разом з ув'язненими раніше святими Памфілом, Валентом і Павлом. Перед Фірміліаном вони назвались іменами старозавітних пророків - Іллі, Єремії, Ісаї, Самуїла і Даниїла. Кол їх питали звідки вони то відповідали , що вони громадяни Єрусалиму, маючи на думці небесний Єрусалим. Фірміліан нічого не знав про місто з такою назвою, так як на місці Єрусалиму, зруйнованого імператором Титом в 70 році, було побудоване імператором Адріаном місто, зване в той час Елій-Адріан. Фірміліан довго та жорстоко катував їх ,маючи на меті дізнатися місце розташування невідомого міста і схилити юнаків до зречення від віри християнської та не отримавши відповіді , правитель наказав усікти їх мечем разом з Памфілом, Валентом і Павлом.
Перш за все довелося постраждати слузі пресвітера Памфіла 18-річному юнакові Порфирію, лагідному і покірному. Дізнавшись смертний вирок мученикам, він попросив дозволу у правителя поховати тіла засуджених після їх страти, за що був убитий і відданий для спалення на вогнищі.
Це все побачив християнин Селевкій, колишній воїн, який підійшов до Памфіла перед його смертю і розповів йому про мученицьку кончину святого Порфирія. Він тут же був схоплений воїнами і, за велінням Фірміліана, усічений мечем разом із засудженими.
Один із служників правителя, що носив імя Феодул, людина похилого віку і таємний християнин, поцілував мучеників і попросив помолитися за нього. Він був приведений воїнами на допит до Фірміліана і згодом розіпятий на хресті.
Юліан, що походив з Каппадокії , підходячи до Кесарії, побачив тіла святих що були кинуті без поховання на поживу звірям. Він підійшов до них та схиливши коліна поцілував тіла закатованих. Воїни схопили його, повели до правителя, який засудив Юліана на спалення. Тіла всіх 12-ти мучеників лежали не похованими 4 дні. Ні звірі, ні птахи не торкнулися їх. Язичники, що стояли поряд були вельм вражені цим та дозволили християнам взяти тіла мучеників і поховати їх.https://www.youtube.com/embed/jmxYcY5bC9g

В основному замітки про Християн та Християнство. Але в кожній замітці є щось особливе і різне. Також можна знайти щось подібне до змісту що є розміщене на порталі. Розміщення заміток по логічній подібності. Можливо Вас зацікавить цей перелік посилань більше як основний текст. Але не забувайте що основне на цьому порталі є не інформація а Бог.

Посилання більш наближені за тематикою допоможуть знайти те що Вам потрібно і для покращення вашої орієнтації на цьому порталі.

Перелік посилань:

Зарваниця :: 1 березня пам'ятаємо про 12 святих мучеників :: Сподобалось263


Обережність у висловах коментарями нижче є актуальним. Не забувайте про вічливість в розмові з живими людьми.


Список коментаріїв:

Коментарів що до замітки не знайдено!

Залишити коментарі можуть лише авторизовані.

Шановні користувачі порталу!

Інформацію на цьому сайті розміщують звичайні християни , котрі не мають жодного відношення до монашого чи священничого життя. Портал був створений суто для розповсюдження інформації про життя святих та релігійні свята, що відбуваються згідно православного календаря. Також на сайті ви можете отримати інформацію про події в Зарваниці, розклад прощ, тощо.

Мета цього порталу не є реклама чи поширення її.

Звертаємо вашу увагу на те,що будь-які ваші відгуки та пропозиції ви можете залишити скориставшись зворотним зв'язком.

До вашої уваги – на сайті були створені Галерея малюнків а також відеогалерея де ви зможете переглянути фото і відео , що мають відношення до Зарваниці та до святих. Ці сервіси ще перебувають в допрацюванні, але ви вже можете переглядати те що вже викладено. Докладніше на сторінках фотогалереї та відеогалереї.

Дякуємо за увагу. Адміністрація сайту
Шановний користувач! Для вашої зручності працює сервіс короткої допомоги. Цей сервіс допоможе вам швидко зорієнтуватися на порталі а саме скористатися зворотним звязком, картою сайту та прочитати інформацію про Зарваницю. Просимо зауважити що для вашої зручності у всіх соціальних мережах створені сторінки присвячені Зарваниці. Там ви також можете коментувати замітки, переглядати відео, дізнаватись цікаву та корисну інформацію а також створювати власні замітки. Посилання на сторінки Зарваниці ви можете знайти вверху і внизу сторінки. Дякуємо що ви з нами. ×